УФСІ-VII

Проєкт «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)»
Термін впровадження: 2019-2023 роки
Донор: Уряд Німеччини через KfW
Розмір гранту: 14,45 млн. євро
Територія впровадження: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області, а також підконтрольні Уряду України райони Луганської та Донецької областей.
Мета: поліпшення умов надання первинної медичної допомоги шляхом енергоефективного оновлення приміщень та постачання медичного обладнання.
Очікується, що буде профінансовано не менше 40 закладів первинної медичної допомоги та заходи з всебічного розвитку потенціалу цільових груп: лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проєкту, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.
 
22.09.2020 наглядовою радою УФСІ затверджено перелік субпроектів (надалі - СП), з яких 40 СП підлягають впровадженню і 10 СП включено до резерву.
Серед 40 СП, затверджених до впровадження 14 знаходяться у Дніпропетровській області,  9 – у Запорізькій, 6 – у Харківській, 6 – у Донецькій, 5 – у Луганській.
 
Cтан впровадження на 31.08.2021:
 Станом на кінець серпня 2021 року проводилися роботи з реконструкції 15 СП (об’єктів) з 40 відібраних для впровадження у рамках Проєкту. Тривав відбір підрядників для реконструкції 6 СП. Здійснювалася підготовка до початку тендерного відбору підрядників ще на 5 об’єктах. Продовжувалася розробка ПКД для 14 об’єктів.Придбано і поставлено до медичних закладів частину передбаченого Проєктом обладнання, а саме: дефібрилятори, кардіографи, монітори пацієнта, напівавтоматичні та автоматичні біохімічні аналізатори, ручні апарати штучної вентиляції легенів, пульсоксиметри, небулайзери, інфрачервоні термометри, тонометри, глюкометри, швидкі тести, у т.ч. тести на виявлення  антитіл IgG/IgM до коронавірусу 2019-nCoV.
 
Для персоналу  усіх 40 партнерських закладів закуплено і передано  набори засобів індивідуального захисту, які  є особливо затребуваними у період поширення пандемії COVID-19.  У кожному наборі по 3000 одноразових масок, 1000 бахіл, 600 хірургічних халатів, 300 захисних окулярів.
Тривала підготовка до початку реалізації навчальних програм з розвитку потенціалу лікарів первинної медичної допомоги, керівників закладів первинної медичної допомоги, що беруть участь у Проєкті, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я та її фінансування у громадах, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.  Відбір кваліфікованого виконавця для проведення навчальних заходів досяг своєї завершальної стадії.
 
Зацікавлені особи можуть ознайомитися з Рамковими вимогами щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів, розроблених для цього проекту та схвалених Виконавчим комітетом УФСІ.
Запрошуємо представників місцевих громад ознайомитись з Планами екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектами, які впроваджуються за сприяння УФСІ у рамках проекту УФСІ VII. У даних планах визначено можливі негативні екологічні та соціальні наслідки, можливий вплив на здоров’я та безпеку праці, а також заходи щодо зменшення цих наслідків. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах: