УФСІ-VII

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)»
Термін впровадження: 2019-2023 роки
Донор: Уряд Німеччини через KfW
Розмір гранту: 14,45 млн. євро
Територія впровадження: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області, а також підконтрольні Уряду України райони Луганської та Донецької областей.
Мета: поліпшення умов надання первинної медичної допомоги шляхом енергоефективного оновлення приміщень та постачання медичного обладнання.

Очікується, що буде профінансовано не менше 40 закладів первинної медичної допомоги та заходи з всебічного розвитку потенціалу цільових груп: лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проекту, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.

22.09.2020 наглядовою радою УФСІ затверджено перелік субпроектів (надалі - СП), з яких 40 СП підлягають впровадженню і 10 СП включено до резерву.

Серед 40 СП, затверджених до впровадження 14 знаходяться у Дніпропетровській області,  9 – у Запорізькій, 6 – у Харківській, 6 – у Донецькій, 5 – у Луганській.

Cтан впровадження на 20.04.2021:

За результатами проведеного тендеру визначено виконавця будівельних робіт у амбулаторії № 4 у Мелітополі та підписано з ним договір.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію, укладено рамкові угоди оголошено тендер на закупівлю будівельних робіт у рамках впровадження ще трьох  субпроектів (відновлення інфраструктури амбулаторій) у м. Мелітополь (Запорізька область), м. Маріуполь (Донецька область), м. Кривий Ріг (Дніпропетровська  область) та у смт Зачепилівка (Харківська область).

Укладено рамкові угоди на здійснення технічного  нагляду за будівництвом всіх об’єктів.

Триває розробка проектно-кошторисної документації та проведення енергоаудиту щодо  36 об’єктів

Для 19 амбулаторій та ЦПМСД у 5-ти цільових регіонах здійснено постачання 17550 швидких тестів, а саме: тестів на виявлення антитіл IgG / IgM до нового коронавірусу 2019-nCoV; тестів на виявлення антигену грипу A + B; незалежні тестів на ВІЛ; тестів на виявлення гепатиту В; тести на виявлення тропоніну I, а також обладнання, призначеного для якісної діагностики та лабораторних досліджень, у т.ч. 3 дефібриляторів, 20 кардіографів, 7 моніторів пацієнта, 10 напівавтоматичних біохімічних аналізаторів, 17 автоматичних аналізаторів вартість, 25 ручних апаратів штучної вентиляції легенів, 77 пульсоксиметрів, 38 небулайзерів, 84 інфрачервоних термометрів, 62 тонометрів, 66 глюкометрів.

Крім того,  всі 40 партнерських закладів отримали набори засобів індивідуального захисту, які у період пандемії COVID-19 є нагально необхідними для медперсоналу. У кожному наборі по 3000 одноразових масок, 1000 бахіл, 600 хірургічних халатів, 300 захисних окулярів.

У відповідності до рекомендацій представника міжнародного консультанта Management4health GmbH доопрацьовано технічні завдання комплексних програм заходів з розвитку потенціалу лікарів первинної медичної допомоги, керівників закладів первинної медичної допомоги, що беруть участь у Проекті, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я та її фінансування у громадах, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.

Зацікавлені особи можуть ознайомитися з Рамковими вимогами щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів, розроблених для цього проекту та схвалених Виконавчим комітетом УФСІ.
Запрошуємо представників місцевих громад ознайомитись з Планами екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектами, які впроваджуються за сприяння УФСІ у рамках проекту УФСІ VII. У даних планах визначено можливі негативні екологічні та соціальні наслідки, можливий вплив на здоров’я та безпеку праці, а також заходи щодо зменшення цих наслідків. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах: