Про нас

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій.

У своїй діяльності УФСІ керується наступними документами:

Місія УФСІ - розбудова потенціалу територіальних громад, покращення умов надання базових соціальних послуг та сприяння розвитку соціальної сфери і інфраструктури України.

Фонд є надійним і прогнозованим партнером у ефективному використанні коштів міжнародної допомоги для потреб соціальної сфери з акцентом на розбудову об’єктів соціальної інфраструктури.

УФСІ інвестує кошти міжнародних донорів у соціальну сферу за такими напрямками:

  • ремонт житлових об’єктів, соціальної та комунальної інфраструктури (дитячих садків, шкіл, медичних закладів, клубів, водогонів, доріг, тощо);
  • розвиток потенціалу територіальних громад у вирішенні місцевих проблем, активізація їх участі у процесі прийняття рішень;
  • надання підтримки у створенні інноваційних моделей соціальних послуг, у тому числі, для вразливих груп населення (осіб з обмеженими можливостями, дітей-сиріт, безпритульних, осіб похилого віку, жертв насилля тощо);

При впровадженні проектів на рівні громад фонд приділяє особливу увагу сучасним технологіям енергозбереження та енергоефективності.

Донорами УФСІ у різні роки був Уряд Німеччини (KfW), Світовий банк, Європейський Союз, Уряд Японії (JSDF), Уряд Швеції (Sida), Уряд Великої Британії (DFID), Фонд імені Чарльза Стюарта Мотта, Канадське агентство міжнародного розвитку, Міжнародний фонд «Відродження», Програма розвитку ООН.

З результатами 20-річної діяльності УФСІ Фонду можна ознайомитись за посиланням.

За результатами проведення Стратегічної сесії (12-13 березня 2018 року, Київ) та додаткових обговорень, Українським фондом соціальних інвестицій визначено напрями свого подальшого стратегічного розвитку, заходи з їх реалізації та узагальнено рекомендації з вдосконалення роботи у сфері розвитку громад.

До найбільш важливих напрямків подальшого розвитку Фонд відносить: зміцнення кадрового потенціалу, запровадження та дотримання принципів доброчесності, забезпечення прозорості діяльності та позитивної впізнаваності, суттєве підвищення рівня якості робіт та результативності заходів з розвитку громад.

З повним текстом відповідних напрацювань можна ознайомитись, перейшовши за цим посиланням.

Стратегічна (моніторингова) сесія, проведена 12-14.06.2019 у м. Святогірську (Донецька область), дозволила колективу УФСІ обговорити і спільно визначити пріоритетні напрямки подальшої роботи. Ознайомитись з ними можна за цим посиланням.