EU4Skills

Проєкт «Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» (компонент 3 Програми «EU4Skills»)
Термін впровадження: 10.10.2019-09.12.2025
Бюджет Проєкту 19 400 000,00 євро
Бенефіціар: Міністерство освіти і науки України
Виконавець: KfW через Український фонд соціальних інвестицій

Сутність: створення сучасної інфраструктури професійної (професійно-технічної) освіти, що сприяє підвищенню привабливості серед учнів здобуття освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти (ПТО) та створює основу для ефективної освіти, що орієнтована на отримання навичок у професіях, які затребувані на українському ринку праці.

Регіони впровадження: Полтавська, Миколаївська, Вінницька, Рівненська, Львівська, Чернівецька області.

Поточний стан впровадження Проєкту

Наразі за Проєктом заплановано проведення модернізації 13 закладів ПТО. Модернізація 8 ПТО передбачає проведення будівельних робіт та придбання обладнання. 5 ПТО буде модернізовано шляхом постачання обладнання.

У рамках модернізації 8 закладів ПТО міст Чернівців, Вінниці, Рівного, Дрогобича, Стрия, Кременчука розроблено проєктно-кошторисну документацію, проведено тендери на закупівлю будівельних робіт. За 5-ма субпроєктами підготовлено звіти з оцінки тендерних пропозицій учасників та укладено договори на виконання будівельних робіт. На цей час вже закінчено демонтажні роботи та розпочато ремонти. У рамках модернізації закладу ПТО м. Чернівців закуплено швейне обладнання для  майстерень. За субпроєктом з модернізації закладу ПТО м. Кременчука проведено відбір постачальників станків для майстерень закладу, укладено договори.

З метою модернізації 4 закладів ПТО міст Заставної, Решетилівки, Нової Одеси та Миргорода закуплено та поставлено частину сільськогосподарської техніки, у т.ч. комбайни, зернові, кукурудзяні та соняшникову жатки, трактори, пневматичні сіялки, вантажні автомобілі, тощо. Задля модернізації закладу ПТО м. Сарни закуплено та поставлено будівельну (у т.ч. дорожню) техніку, а саме: екскаватор-навантажувач, бульдозери, автокран, грейдер, екскаватор.

За погодженням із KfW та бенефіціаром частину проєктних коштів було спрямовано на реалізацію невідкладного пакету допомоги для ВПО, яким було передбачено придбання та постачання меблів, електротоварів, текстильної продукції, тощо для облаштування гуртожитків деяких закладів ПТО.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України заходи з модернізації 2 закладів ПТО Запорізької області призупинено. У зв’язку з агресією та її наслідками, є окремі затримки у термінах реалізації заходів Проєкту.

Обговорення документів у сфері охорони навколишнього середовища, соціального забезпечення, охорони праці та техніки безпеки в рамках Проєкту
Запрошуємо усі зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту, який є основою для планування та виконання заходів із залучення зацікавлених сторін протягом періоду впровадження субпроєктів.
Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Запрошуємо зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Оцінки екологічних та соціальних впливів (у тому числі Плану екологічного та соціального менеджменту) в рамках субпроєктів:
Модернізація інфраструктури державного навчального закладу «Мелітопольське вище професійне училище» (Запорізька область)
Модернізація інфраструктури державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» (Запорізька область)
Оцінка екологічного та соціального впливу (додається)
Модернізація інфраструктури Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки
Модернізація інфраструктури Професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці
Модернізація інфраструктури Вінницького вищого професійного училища послуг
Модернізація інфраструктури Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища
Модернізація інфраструктури Вищого професійного училища № 19, м. Дрогобич
Модернізація інфраструктури Вищого професійного училища № 34, м. Стрий
Модернізація інфраструктури Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі
Модернізація інфраструктури вищого професійного училища № 7 м. Кременчук
Модернізація інфраструктури професійно-технічного училища № 44, м. Миргород шляхом закупівлі техніки та обладнання