EU4Skills

Проект «Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» (компонент 3 Програми «EU4Skills»)
 
Період впровадження: 2020-2023
Донор: Європейський Союз
Бюджет:  19,4 млн. євро
Територія впровадження: Полтавська, Запорізька, Миколаївська, Вінницька, Рівненська, Львівська, Чернівецька області
Мета:створення сучасної інфраструктури професійної (професійно-технічної) освіти, що сприяє підвищенню привабливості серед учнів здобуття освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та створює основу для ефективної освіти, що орієнтована на отримання навичок у професіях, які затребувані на українському ринку праці.
 
Загалом у рамках проекту має бути модернізовано приблизно 15 закладів ПТО.
 
Додаткова інформація:
Протягом першого кварталу 2021 року проведено оцінку технічної можливості здійснення ремонтних робіт у 18 закладах ПТО (Запорізької, Вінницької, Полтавської, Львівської, Рівненської, Чернівецької та Миколаївської області).
Протягом другого-третього кварталів 2021 року з 15 закладами ПТО остаточно визначено та погоджено обсяги та напрями фінансування. Підписано тристоронні меморандуми про співпрацю між УФСІ, зазначеними закладами ПТО та обласними державними адміністраціями.
За результатами підписаних меморандумів про співпрацю та затвердженої ІІ редакції Плану закупівель, погодженої KfW, рішенням виконавчого комітету УФСІ оновлено перелік субпроєктів до впровадження у рамках Проєкту.
В рамках субпроєкту з модернізації Мелітопольського ВПУ триває процедура закупівлі виконавця будівельних робіт.
За 10-ма субпроєктами укладено договори на виготовлення проектно-кошторисної документації, розпочато розробку ПКД.
За 4-ма іншими субпроєктами триває процедура закупівлі постачальників техніки та обладнання для навчальних цілей.
2 заклади ПТО за рішенням KfW та МОН потрапили до резервного переліку.
 
Обговорення документів у сфері охорони навколишнього середовища, соціального забезпечення, охорони праці та техніки безпеки в рамках Проєкту
Запрошуємо усі зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту, який є основою для планування та виконання заходів із залучення зацікавлених сторін протягом періоду впровадження субпроєктів.
Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Запрошуємо зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Оцінки екологічних та соціальних впливів (у тому числі Плану екологічного та соціального менеджменту) в рамках субпроєктів:
Модернізація інфраструктури державного навчального закладу «Мелітопольське вище професійне училище» (Запорізька область)
 
Модернізація інфраструктури державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» (Запорізька область)
Оцінка екологічного та соціального впливу (додається)
 
Модернізація інфраструктури Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки
 
Модернізація інфраструктури Професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці
 
Модернізація інфраструктури Вінницького вищого професійного училища послуг
 
Модернізація інфраструктури Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища