УФСІ-VI

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ VI»
Термін впровадження: 2018 - 2022 роки
Донор: Уряд Німеччини через KfW
Бюджет: 9 млн. євро
Територія впровадження: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області, а також підконтрольні Уряду України райони Луганської та Донецької областей.
Мета: створення житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), покращення інфраструктури об’єктів соціальної сфери (шкіл та дошкільних навчальних закладів) у громадах, які приймають ВПО.
Поточний стан впровадження: відібрано 26 об’єктів (субпроектів) для впровадження, з яких 13 житлових (первинні субпроекти), а також 6 шкіл і 7 дитячих садків (вторинні субпроекти).
Населені пункти у яких впроваджуються зазначені субпроекти:

  • у Дніпропетровській області: Кривий Ріг, Першотравенськ;
  • у Донецькій області: Маріуполь;
  • у Запорізькій області: Мелітополь, Ланцеве (Комиш-Зорянська ОТГ), Гуляйполе;
  • у Луганській області: Сєвєродонецьк, Новоайдар, Кремінна;
  • у Харківській області: Ізюм, Чугуїв.
Станом не початок жовтня 2020 року на 2 об’єктах роботи вже завершено (ДНЗ у Першотравенську та школа в м. Кремінна). На 12 об’єктах будівельні роботи тривають. У відношенні  решти 12 субпроектів здійснюється  підготовка до будівельних робіт (завершення проектування та тендерний відбір підрядників, підписання договорів підряду). Вжито низку заходів для ефективної роботи за напрямами екологічного і соціального менеджменту та менеджменту азбестовмісних матеріалів.
Проводиться активне впровадження двох соціальних програм для громад-партнерів Проекту, а саме: програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування» та програми «Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців».
Здійснюється розробка Стратегій розвитку Сєвєродонецької та Ізюмської територіальних громад на 2021-2027 роки та планів заходів з їх реалізації.
Крім того, у партнерських громадах регулярно проводяться окремі навчальні заходи різноманітної тематики. 
Запрошуємо представників місцевих громад ознайомитись з Планами екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектами, які впроваджуються за сприяння УФСІ у рамках проекту  УФСІ VI. У даних планах визначено можливі негативні екологічні та соціальні наслідки, можливий вплив на здоров’я та безпеку праці, а також заходи щодо зменшення цих наслідків. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах: