УФСІ-VI

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ VI»
Термін впровадження: 2018 - 2022 роки
Донор: Уряд Німеччини через KfW
Бюджет: 9 млн. євро
Територія впровадження: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області, а також підконтрольні Уряду України райони Луганської та Донецької областей.
Мета: створення житла для внутрішньопереміщених осіб (ВПО), покращення інфраструктури об’єктів соціальної сфери (шкіл та дошкільних навчальних закладів) у громадах, які приймають ВПО.
Поточний стан впровадження: відібрано 26 об’єктів (субпроектів) для впровадження, з яких 13 житлових (первинні субпроекти), а також 6 шкіл і 7 дитячих садків (вторинні субпроекти).
Населені пункти у яких впроваджуються зазначені субпроекти:
  • у Дніпропетровській області: Кривий Ріг, Першотравенськ;
  • у Донецькій області: Маріуполь;
  • у Запорізькій області: Мелітополь, Ланцеве (Комиш-Зорянська ОТГ), Гуляйполе;
  • у Луганській області: Сєвєродонецьк, Новоайдар, Кремінна;
  • у Харківській області: Ізюм, Чугуїв.
Проведено початкові енергоаудити відібраних будівель, технічна оцінка їх стану, а також оцінка екологічних і соціальних наслідків впровадження субпроектів.
За станом на 30.06.2020 розпочато будівельні роботи за двома первинними та двома вторинними субпроектами у м. Першотравенськ, м. Кремінна.
З інформацію про виконання будівельних робіт на цих об’єктах можна ознайомитись тут.
Завершено тендерні процедури з відбору підрядників на виконання будівельних робіт на житлових об’єктах у Кривому Розі, Сєвєродонецьку і Мелітополі (вул. Брів де Гайард, 6), а також у дитячому садку №11 м. Сєвєродонецька та школі №4 м. Мелітополя.
Отримано позитивні висновки експертизи щодо розробленої проектно-кошторисної документації (ПКД) відносно первинних субпроектів у Мелітополі (вул. Беляєва, 16), Ланцевому, Новоайдарі та Маріуполі (Нікопольський проспект, 137) та вторинного об’єкта (школи) у м. Мелітополь.
Подано на експертизу ПКД стосовно ще одного первинного субпроекту у м. Маріуполь (вул. Ризька, 27).
Завершується розробка ПКД щодо інших 9 об’єктів.
На підставі проведеного дослідження потреб ВПО та приймаючих їх громад у розвитку потенціалу, визначено програми для подальшої реалізації, серед яких: «Надання правової підтримки ВПО та органам місцевої влади і самоврядування», «Сприяння працевлаштуванню та самозайнятості», «Розвиток соціальних послуг у громадах» та «Інклюзія у громадах».
Проведено тендерний відбір та підписано контракти з виконавцями двох масштабних програм: «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування», «Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців».
З залученням зовнішнього консультанта розпочато роботу з розробки Стратегії розвитку Сєвєродонецької міської об’єднаної територіальної громади.