Завдяки Проєкту, впроваджуваному УФСІ, суттєво посилені спроможності Центру надання соціальних послуг Скала-Подільської селищної ради (Тернопільська область)

Завдяки Проєкту, впроваджуваному УФСІ,  суттєво посилені спроможності Центру надання соціальних послуг Скала-Подільської селищної ради (Тернопільська область)

У рамках реалізації одного з мікропроєктів Проєкту «Надання соціальних послуг в громаді» було закуплено і поставлено меблі та обладнання для кабінетів психолога, соціального педагога та працівників Комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради, яка нещодавно була переміщена до відремонтованої будівлі селищного ЦНАПу.

Згаданий Центр зі штатною чисельністю 12 працівників було створено у жовтні 2020 року у ході впровадження відповідного мікропроєкту. Впродовж 2021-2022 років до штатного розпису Центру було введено 4 додаткові посади  фахівців із соціальної роботи та 1 посаду психолога. На даний час штатна чисельність Центру складає 17 працівників, що дає можливість надавати нові соціальні послуги та охопити ними більшу кількість вразливих верств населення територіальної громади.

Соціальними послугами Центру вже охоплено 111 осіб, які потребували соціальної послуги «догляд вдома» та 140 сімей/осіб із вразливих категорій населення, у тому числі тих, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також Центром  надаються  базові соціальні послуги, а саме: інформування, консультування, соціальний супровід, соціальна профілактика, представництво інтересів, екстрене (кризове) втручання, натуральна допомога, соціальна адаптація.

Відтепер Центр соціальних послуг спільно з Центром надання адміністративних послуг, які наразі знаходяться у одному приміщенні, зможуть надавати мешканцям громади інтегровані послуги у сфері соціального захисту, спрямовані на комплексне й оперативне вирішення проблем особи/родини та надання державної соціальної підтримки і послуг.

Усі працівники Центру також пройшли навчання і підвищили свою кваліфікацію, долучившись до тренінгів та інших навчальних заходів, проведених у рамках впровадження Проєкту.

Реалізація передбачених Проєктом завдань та заходів, спрямованих на зміцнення потенціалу фахівців Скала-Подільської селищної громади в організації та наданні якісних соціальних послуг її мешканцям, продовжується.

IMG 4872IMG 4873IMG 4874IMG 4875IMG 4876IMG 4877IMG 4878IMG 4879IMG 4880IMG 4881

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше