VETinEP

Проєкт «Професійна освіта у Східному партнерстві»
Термін впровадження: 01.04.2023 - 31.03.2028
Сума гранту Уряду ФРН наданого через KfW: 20 млн. євро
Бенефіціар: Міністерство освіти і науки України.
Виконавець: Український фонд соціальних інвестицій.

Сутність: створення центрів професійної досконалості професійної (професійно-технічної) освіти (ЦПД) шляхом відновлення та оснащення наявних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також впровадження практико-орієнтованої й актуальної для ринку праці загальної концепції (професійно-технічної) освіти (ПТО).

Територія впровадження: Вінницька і Рівненська області.

Поточний стан впровадження: У рамках Проєкту передбачено створення ЦПД на базі двох закладів ПТО: Квасилівського професійного ліцею та Тульчинського вищого професійного училища №41. Підписано меморандум про співпрацю між УФСІ та Квасилівським професійним ліцеєм, Рівненською обласною державною адміністрацією - Рівненською обласною військовою адміністрацією та Рівненською міською радою. Також підписано меморандум про співпрацю між УФСІ та Тульчинським вищим професійним училищем №41, Вінницькою обласною військовою адміністрацією.

Проведено тендер на закупівлю послуг з розробки проектно-кошторисної документації (ПКД) для гуртожитку Квасилівського професійного ліцею, укладено договір на розробку проектно-кошторисної документації.

Проведено тендер на закупівлю послуг з розробки проектно-кошторисної документації (ПКД) для гуртожитку Тульчинського вищого професійного училища № 41, готується звіт з оцінки технічної та цінової пропозиції найбільш кваліфікованого учасника.

Обговорення документів у сфері охорони навколишнього середовища, соціального забезпечення, охорони праці та техніки безпеки в рамках Проєкту
Запрошуємо усі зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту, який є основою для планування та виконання заходів із залучення зацікавлених сторін протягом періоду впровадження субпроєктів.
Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПЛАН ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗАЦІКАВЛЕНИМИ СТОРОНАМИ Проєкту "Професійна освіта в Східному партнерстві"