За кошти Уряду Німеччини буде профінансовано покращення умов надання первинної медичної допомоги у окремих медичних закладах на сході України

За кошти Уряду Німеччини буде профінансовано покращення умов надання первинної медичної допомоги у окремих медичних закладах на сході України

На початку липня УФСІ підписав меморандуми про співпрацю щодо покращення умов надання медичних послуг у 12 закладах первинної медико-санітарної допомоги.
Саме з підписання цих документів, розпочинається активна фаза впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)». На виконання Проекту Уряд Німеччини виділив грант розміром 14,45 млн євро через німецький Банк розвитку KfW. Впроваджує Проект Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) у співпраці з територіальними громадами та керівництвом закладів первинної медико-санітарної допомоги.
Меморандуми про співпрацю підписано між УФСІ, ініціативними групами (партнерами з впровадження субпроектів), а також власниками та балансоутримувачами об’єктів, які були відібрані на конкурсній основі і затверджені до впровадження як першочергові.
До переліку субпроектів першого етапу увійшли наступні заклади:
- амбулаторія ЗПСМ № 4 ЦПМСД № 2, м. Мелітополь, Запорізька область;
- амбулаторія ЗПСМ № 2 (підрозділ 2) ЦПМСД № 2, м. Мелітополь, Запорізька область;
- Чернігівська амбулаторія ЗПСМ Чернігівського ЦПМСД, смт Чернігівка, Запорізька область;
- амбулаторія ЗПСМ Кирилівської селищної ради, смт Кирилівка, Запорізька область;
- амбулаторія ЗПСМ ЦПМСД Варварівської сільської ради, с. Вербуватівка, Юріївський район, Дніпропетровська область;
- амбулаторія ЗПСМ № 6 ЦПМСД № 5, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область;
- центральна амбулаторія Білокуракінського районного ЦПМСД, смт. Білокуракине, Луганська область;
- амбулаторія № 3 ЦПМСД № 2, м. Лисичанськ, Луганська область;
- ЦПМСД Зачепилівського району, смт Зачепилівка, Харківська область;
- Амбулаторія ЗПСМ ЦПМСД № 3 Харківського району, смт. Безлюдівка, Харківська область;
- Амбулаторія ЗПСМ № 3 ЦПМСД № 4, м. Маріуполь, Донецька область;
- Амбулаторія ЗПСМ № 1 ЦПМСД № 1, м. Краматорськ, Донецька область.
У рамках зазначеного Проекту загалом планується профінансувати енергоефективне оновлення приміщень та постачання медичного обладнання для 40 закладів первинної медичної допомоги..
Таким чином, у найближчий час буде визначено ще 28 медичних закладів, інфраструктура та обладнання, яких буде модернізована у ході впровадження Проекту.
Проектом також передбачені заходи для всебічного розвитку потенціалу лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проекту, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.
Крім того, з коштів Проекту для амбулаторій-партнерів буде профінансовано закупівлю медичного обладнання та матеріалів, необхідних для забезпечення більш ефективної протидії розповсюдженню коронавірусного захворювання COVID-19.
Очікується, що безпосередню користь від Проекту отримають близько 42 тисяч мешканців території його впровадження, яка охоплює Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську та Харківську області.

2

1

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше