За дорученням Уряду Німеччини KfW надає 24.2 мільйони євро на створення енергоефективного житла для внутрішньо переміщених осіб

За дорученням Уряду Німеччини KfW надає 24.2 мільйони євро на створення енергоефективного житла для внутрішньо переміщених осіб
7 грудня 2023 року між Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та KfW, який діяв за дорученням Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва (BMZ), було підписано грантову угоду на 24.2 мільйони євро, метою якої є започаткування чергового проєкту зі створення житла для внутрішньо переміщених осіб – «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IX».
У рамках цього проєкту планується облаштувати житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) шляхом реконструкції існуючих будівель із використанням сучасних енергозберігаючих технологій та спорудження нових будівель. Для участі в Проєкті вже відібрано 8 об’єктів, що знаходяться у Дніпропетровській,  Львівській, Харківській і Хмельницькій областях. Крім того, планується реалізувати низку соціальних програм для підтримки ВПО та розвитку потенціалу приймаючих громад.
«Із 2008 року й дотепер Уряд Німеччини виділив через KfW майже 120 мільйонів євро у вигляді грантів для розвитку соціальної інфраструктури в Україні. Завдяки цьому значному фінансовому внеску було відновлено понад 500 об'єктів соціальної інфраструктури, облаштовано будівлі для проживання внутрішньо переміщених осіб, а також реалізовано низку масштабних соціальних програм для місцевих громад та переселенців. Поточний грант у розмірі 24.2 мільйони євро є ще одним прикладом нашої безумовної підтримки», зазначив Тім Пранге, постійний заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні.
«Ми високо цінуємо допомогу Уряду Німеччини Україні, яка сьогодні є вагомою як за обсягами, так і за сферами спрямування. Дуже важливо, що одним із таких напрямів було визначено підтримку внутрішньо переміщених осіб, які втратили своє житло або змушені були залишити його внаслідок російської агресії. Щиро дякуємо, що їх житлову проблему ми зможемо вирішувати разом. Це є вияв справжнього партнерства, який ми завжди пам’ятатимемо», – зазначила Ірина Верещук, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
«Ми повністю та безумовно підтримуємо Україну під час війни і з величезним задоволенням продовжуємо нашу співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій, який є нашим довготривалим партнером у проєктах щодо створення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб в Україні. У рамках поточного гранту ми сподіваємося забезпечити соціальним житлом близько 700 ВПО, підтримуючи народ України в цей складний момент», зазначив Лоренц Ґесснер, директор Представництва KfW в Україні.
«Український фонд соціальних інвестицій докладе весь свій досвід та максимум зусиль задля ефективної реалізації цього Проєкту. Ми вже провели необхідну підготовчу роботу – відібрали й погодили з KfW об’єкти для реконструкції та готові розпочати активне впровадження Проєкту», – зазначив виконавчий директор УФСІ Андрій Лактіонов. Він також додав, що будівельні роботи на частині об’єктів планується розпочати вже у 2024 році.

1234

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше