Відбулося перше засідання новоствореної наглядової ради УФСІ

Відбулося перше засідання новоствореної наглядової ради УФСІ
05 серпня 2020 року у приміщенні Кабінету Міністрів України, після майже річної перерви, відбулося засідання наглядової ради УФСІ (НР). Новий склад наглядової ради Фонду був сформований у відповідності з Положенням про УФСІ, зміненим постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2020 № 552.
 
Ці зміни також стосуються форми роботи НР та порядку ухвалення нею рішень.
У ході засідання наглядової ради УФСІ, проведеного 05.08.2020 під головуванням Міністра соціальної політики України Марини Лазебної були прийняті рішення щодо:
  • схвалення оновленого положення про наглядову раду УФСІ;
  • затвердження звітів про виконання бюджету та плану діяльності Фонду у ІІ-му півріччі 2019 року;
  • затвердження плану діяльності і бюджет УФСІ на 2020 рік та звітів про їх виконання у І-му півріччі поточного року;
  • затвердження результатів аудитів Фонду, проведених впродовж ІІ-го півріччя 2019 р. - І-го півріччя 2020 р.;
  • затвердження змін до Регламенту (Посібника) діяльності Фонду на підставі прийнятої 01.07.2020 Кабінетом Міністрів України постанови № 552;
  • затвердження Додатку 5 до Регламенту (Посібника) діяльності УФСІ «Спеціальні положення, які додатково регулюють впровадження Проекту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» № ENI/2019/410-215, що фінансується Європейським Союзом через KfW;
  • створення Південного, Південно-Західного і Західного регіональних представництв УФСІ з метою ефективного впровадження Проекту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні».
Крім того, наглядова рада поставила низку завдань Фонду, у тому числі, щодо розробки проекту Стратегії розвитку УФСІ та надання деталізованої інформації про субпроекти, що впроваджуються у рамках поточних проектів, які реалізує Фонд.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше