У місті Кривий Ріг відкрито житловий об’єкт для переселенців

У місті Кривий Ріг відкрито житловий об’єкт для переселенців

30 червня 2021 року у м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область) на вул. Каткова, 25 відбулось урочисте відкриття житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

У заході взяли участь міський голова м. Кривий Ріг Костянтин Павлов, директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Артур Бродзінський, внутрішньо переміщені особи, що отримали житло, представники органів місцевого самоврядування, місцевих громадських організацій та інші зацікавлені місцеві мешканці.

На першому поверсі гуртожитку облаштовано 17 квартир: 3 однокімнатні та 14 двокімнатних квартири, з яких 2 для маломобільних груп населення. Тут проживатимуть близько 50 осіб. Опалення в квартирах централізоване. Квартири обладнані плитами та вбудованими кухонними меблями.

У 4-ох поверховій будівлі виконано капітальний ремонт приміщень 1-го поверху загальною площею 752.61 кв. м. Виконано перепланування приміщення та оздоблювальні роботи в створених квартирах. Дерев’яні вікна замінено на енергоефективні металопластикові. Також виконані оздоблювальні роботи у громадських допоміжних приміщеннях, відремонтовано ганок та забезпечено безбар’єрний доступ для маломобільних груп населення (влаштовано пандус).

Загальна вартість будівельних робіт – 12,33 млн. грн. Термін виконання робіт: 15.08.2020 - 15.06.2021.

Крім того, з коштів Проєкту придбано 2 пральні машини для кімнат, якими користуватимуться маломобільні особи.

Внесок громади – проєкт та роботи з  нестандартного під’єднання (збільшення е/потужності); заміна стояків на верхніх поверхах; придбання  2 холодильників для загальної кухні, 2 пральних машини у загальну пральню, облаштування квартир необхідними меблями (шафи, ліжка, стільці, столи).

Облаштування житла профінансовано з коштів гранту Уряду Німеччини, наданих через KfW у рамках впровадження проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій.

Постер 01Постер 02Постер 03

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше