У Кривому Розі за кошти гранту Уряду Німеччини оновлено кардіологічне відділення

У Кривому Розі за кошти гранту Уряду Німеччини  оновлено кардіологічне відділення

У «Криворізькій міській клінічній лікарні № 2» у межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIIІ)», що фінансується Урядом Німеччини через KfW модернізовано кардіологічне відділення.

24 квітня 2024 року відбулося його урочисте відкриття. У заході взяли участь секретар міської ради – в.о. Криворізького міського голови Юрій ВІЛКУЛ, заступниця виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій Ксенія ПІДНЕБЕСНА, директор Першого регіонального представництва УФСІ Артур БРОДЗІНСЬКИЙ, керівники та персонал медичного закладу.

Загальна вартість будівельних робіт та супутніх витрат склала близько 35,4 млн. грн. За ці кошти проведено капітальний ремонт приміщень загальною площею близько 1225 м². Зокрема, у відділені встановлено віконні вітражі зі склінням із загартованого скла, внутрішні комбіновані дверні блоки, оздоблено внутрішні приміщення, замінено внутрішні інженерні мережі (водопостачання, електропостачання, опалення та вентиляція). Облаштовано систему подачі кисню, обладнано центральну станцію моніторингу та систему виклику медичного персоналу, влаштовано санвузли для маломобільних груп.

Додатково, для працівників та пацієнтів Криворізької міської клінічної лікарні № 2 було відремонтовано найпростіше укриття для розміщення близько 50 осіб.

Крім того, для покращення надання медичних послуг для кардіологічного відділення було закуплено медичне обладнання та меблі на суму 18,7 млн грн. Зокрема закуплено центральну систему моніторингу, 47 моніторів пацієнта, 5 стійок для приладів, 5 волюметричних інфузійних насосів, 20 шприцевих інфузійних насосів, 47 медичних функціональних реанімаційних ліжок з електронним регулюванням, 47 медичних приліжкових тумб, 3 медичні оглядові складні кушетки, 2 медичних столики з гідравлічним регулюванням.

У відділенні працює 10 лікарів та 21 медична сестра, які обслуговують майже 515 тисяч мешканців Криворізької територіальної громади.

Протягом останніх кількох років Український фонд соціальних інвестицій профінансував у Кривому Розі ремонт житлового об’єкту для внутрішньо переміщених осіб, дитячого садка, двох амбулаторій, цього кардіологічного відділення. Триває робота над оновленням іншої лікарні та амбулаторії.

123456789101112

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше