Три заклади професійно-технічної освіти Полтавщини стали учасниками програми EU4Skills

Три заклади професійно-технічної освіти Полтавщини стали учасниками  програми EU4Skills

3 серпня Український Фонд соціальних інвестицій, Державні навчальні заклади «Професійно-технічне училище № 44 м. Миргорода», «Вище професійне училище №7 м. Кременчук», «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» та Полтавська обласна державна адміністрація підписали меморандуми задля модернізації інфраструктури у цих освітніх закладах. Співпраця відбуватиметься в межах проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», який є компонентом масштабної Програми ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». Проєкт фінансується Європейським Союзом та реалізується Німецьким державним банком розвитку KfW. 

«Як свідчить досвід ЄС, професійно-технічна освіта це можливість для молодих людей повністю реалізувати власний потенціал. Тому ми впевнені, що участь трьох закладів освіти Полтавської області у програмі EU4Skills сприятиме підготовці кваліфікованих кадрів для задоволення потреб ринку праці, а також стане поштовхом для розвитку та підвищення престижу закладів не лише в регіоні, а й в Україні загалом», ― прокоментував Фредерік Куне, Керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні.

Відповідно до підписаного меморандуму в Професійно-технічному училищі № 44 м. Миргорода планується проведення ремонтних робіт та закупівля обладнання на суму 950 тис. євро. За ці кошти буде оновлено та облаштовано технікою навчальні лабораторії закладу за професіями «Авторемонтник» та «Електромеханік з ремонту та обслуговування електронної медичної апаратури».

У Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука планується проведення ремонтних робіт та закупівля обладнання на суму 1 млн євро. За ці кошти буде оновлено верстатний парк токарної та фрезерної майстерень, а також верстатів з числового програмного керування. Крім того, буде оновлено матеріально-технічне забезпечення кабінету-лабораторії операторів верстатів з програмним керуванням, а також верстатників широкого профілю.

Згідно з підписаним документом, у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г. Боровенського планується закупівля сільськогосподарської техніки та обладнання на суму 800 тис. євро для навчання студентів за професією: «Майстер з експлуатації, ремонту та обслуговування сільськогосподарської техніки».

«Визначені професії, для підготовки за якими буде оновлено обладнання, є затребуваними на українському ринку праці. Тож від реалізації проєкту очікуємо позитивний вплив не тільки на якість освітньої підготовки учнів, а й задоволення потреб реального сектору економіки України. Вже найближчим часом очікується підписання таких Меморандумів із закладами та регіональною владою решти областей, що беруть участь у пілоті Програми», ― зазначив заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук.

«Майже 3 мільйони євро для модернізації інфраструктури трьох навчальних закладів Полтавської області ― це вагомий внесок в розвиток професійно-технічної освіти регіону. Завдяки допомозі Європейського Союзу ми оновимо матеріально-технічне забезпечення закладів, облаштуємо нові лабораторії, закупимо нове обладнання. Переконаний, що це лише початок позитивних зрушень», ― додав Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної державної адміністрації.

 

Довідкова інформація:

Проєкт «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» є частиною Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» (Компонент 3) та спрямований на оновлення та модернізацію обладнання та інфраструктури закладів професійно-технічної освіти в Україні. Мета проєкту ― створити сучасну інфраструктуру системи професійно-технічної освіти, яка сприятиме підвищенню її привабливості для молоді. Проєкт має закласти основу для ефективної освіти, яка відповідатиме потребам ринку праці, надасть учням навички, необхідні роботодавцям. Від імені Німецького державного банку розвитку KfW Проєкт реалізує Міністерство освіти і науки України та Український Фонд соціальних інвестицій.  

Остаточний відбір закладів ПТО, які беруть участь у проєкті, був здійснений на основі проведеного Українським Фондом соціальних інвестицій технічного обстеження закладів, рівня впливу інвестицій на їх діяльність, а також на основі їх поточних потреб.

За додатковою інформацією звертайтеся до Інни Павлюк, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 MG 0783 MG 0785 MG 0801 MG 0848 MG 0870 MG 0875

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше