Розпочато масштабну навчальну програму для лікарів та менеджерів охорони здоров’я
У межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – покращення первинної медицини у сільській місцевості. УФСІ VII» розпочато реалізацію масштабної навчальної програми для керівників та працівників медичних закладів, що беруть участь у Проєкті, та представників підрозділів охорони здоров’я партнерських громад та обласних адміністрацій.
16-19 березня 2023 року відбувся перший тренінг у рамках програми, орієнтований на керівників закладів первинної медичної допомоги, що беруть участь у Проєкті УФСІ VII.
З вступним словом до учасників тренінгу звернувся виконавчий директор УФСІ Андрій Лактіонов. Він, зокрема, зазначив, що потужний склад тренерів та ретельно підібрана тематика тренінгів, дозволить учасникам знайти відповіді на низку питань і сприятиме вирішенню значної кількості проблем, які у складних умовах сьогодення постають перед керівниками медичних закладів.
Андрій Лактіонов також висловив упевненість у тому, що участь у цьому заході, та неформальний обмін досвідом з колегами, стане поштовхом до подальшого професійного зростання та всебічного розвитку партнерських медичних закладів.
22 керівники медичних закладів з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької областей протягом чотирьох днів у інтерактивному форматі розвивали свої організаційні та управлінські навички.
До тренінгу у якості тренерів було залучено таких висококваліфікованих фахівців як пані Зоряна Скалецька – доктор правових наук, доцент Школи охорони здоров’я Національного Університету «Києво-Могилянська академія» і колишня Міністерка охорони здоров’я України, пані Тетяно Юрочко – кандидат наук з державного управління, доцент, керівник Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», пан Валерій Ільчук - консультант програми психологічної допомоги СЕТА, психотерапевт Центру психічного здоров’я та психологічного супроводу Національного університету «Києво-Могилянська академія» та ін.
До кінця квітня на керівників закладів чекає ще два тренінги – очний та онлайн. Загальна тривалість тренінгів 12 днів. Також учасники матимуть можливість скористатися менторською підтримкою тренерів для покращення роботи своїх закладів.
У травні – червні буде проведено навчання для представників підрозділів охорони здоров’я партнерських громад та обласних департаментів охорони здоров’я. А у липні-серпні навчатимуться сімейні лікарі та реєстратори з партнерських закладів, що беруть участь у Проєкті УФСІ VII.