Проект УФСІ VI активно впроваджується: до початку нового навчального року оновлено школу та дитячий садочок

Проект УФСІ VI активно впроваджується: до початку нового навчального року оновлено школу та дитячий садочок
До початку нового навчального року у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)» завершено ремонтні роботи у дитячому садку «Казка» міста Першотравенськ Дніпропетровської області та у загальноосвітній школі № 3 міста Кремінна Луганської області.
 
1 вересня ці заклади прийняли дітей та педагогічні колективи у приміщення із новими енергоефективними вікнами. Роботи були проведені з випередженням графіків завдяки ефективній співпраці підрядних організацій, власників об'єктів та УФСІ.
На думку завідувачки ДНЗ «Казка» Ольги Трифонової реалізація субпроекту дозволить знизити витрати тепла та забезпечить економію коштів за використання теплової енергії на 18-20%, а також забезпечить комфортні умови перебування дітей та персоналу у садочку.
Загалом у рамках Проекту УФСІ VI впроваджується 26 субпроектів (об’єктів), з яких 13 житлових, 5 шкіл і 8 закладів дошкільної освіти.
Станом на кінець вересня будівельні роботи тривають на 8 об’єктах, на 2 об’єктах роботи завершено. У відношенні решти 17 субпроектів здійснюється підготовка до будівельних робіт (завершення проектування та тендерний відбір підрядників).
На додаток до цього, УФСІ проводить різноманітну роботу з розвитку потенціалу місцевих громад. Наприклад, влітку розпочалось впровадження двох комплексних програм для всіх 11 партнерських громад Проекту УФСІ VI, а саме: програма «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування», яка триватиме до грудня 2021 року та програма «Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців», що триватиме до серпня 2021 року.
Для міст Сєвєродонецьк та Ізюм започатковано розробку стратегій розвитку на 2021-2027 роки та планів їх реалізації.
Також проведено низку окремих навчально-консультаційних заходів для членів громад, серед яких: тренінги щодо проектного менеджменту, щодо ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями, щодо ефективного вирішення конфліктів, щодо психосоціальної підтримки сімей ВПО, профорієнтаційні заходи для школярів, заняття з арт-терапії для підлітків і багато інших.

Кремінна Школа 2

Першотравенськ ДНЗ

м. Першотравенськ КДНЗ Казка Лист подяка

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше