Підписано перші меморандуми про співпрацю у рамках Проєкту УФСІ VIII

Підписано перші меморандуми про співпрацю у рамках Проєкту УФСІ VIII

3 серпня, у Запорізькій ОДА відбулось урочисте підписання меморандумів про співпрацю в рамках Проєкту УФСІ VIII.

У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов, заступник голови обласної ради Владислав Куценко, міський голова м. Мелітополь Іван Федоров, міський голова м. Гуляйполе Сергій Ярмак та директор Південно-Східного регіонального представництва Українського Фонду соціальних інвестицій Василь Буртник.

Кошти Уряду Німеччини, які були надані через німецький банк розвитку Kfw будуть спрямовані на ремонт двох медичних закладів у містах Гуляйполе та Мелітополь, а саме - Гуляйпільський ЦПМСД та КНП "ТМО" Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" Мелітопольської міської ради. Згідно з укладеними угодами, планується профінансувати енергоефективне оновлення приміщень та постачання медичного обладнання  вищезазначеним медичним закладам.

Завдяки підписанню меморандумів та отримання коштів, більш ніж 60 тис. громадян зможуть отримати доступ до покращених медичних послуг, зокрема на лікування наслідків Covid-19.

Як вже зазначалось вище, меморандуми були підписані у рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ.VIІI», метою якого є оновлення та покращення спроможності медичних закладів протидіяти наслідкам пандемії Covid-19. Очікується, що загалом буде профінансовано 13 закладів первинної та вторинної медичної допомоги у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях, а також підконтрольних Уряду України районах Луганської та Донецької областей.

Рисунок2

Окрім покращення умов надання медичних послуг у Гуляйпільському ЦПМСД та багатопрофільній лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги м. Мелітополь, позитивні зміни відбудуться також у амбулаторії ЗПСМ ЦПМСД смт Слобожанське, Криворізькій міській лікарні № 9, Криворізькій інфекційній лікарні № 1, амбулаторіях № 5 та № 6 ЦПМСД № 3 м. Маріуполь (всі - Дніпропетровська область), Добропільській лікарні інтенсивного лікування, амбулаторіях ЗПСМ № 3 та № 4 ЦПМСД м. Дружківка (всі – Донецька область), амбулаторії № 2 Сєвєродонецького ЦПМСД, амбулаторіях № 1 та № 2 ЦПМСД м. Рубіжне, Сватівській багатопрофільній лікарні, Старобільській багатопрофільній лікарні (всі – Луганська область) та Центральній міській лікарні м. Ізюм (Харківська область).

Рисунок3

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше