Напередодні Нового року завершено модернізацію ще двох амбулаторій

Напередодні Нового року завершено модернізацію ще двох амбулаторій
Завдяки проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – покращення первинної  медицини у сільській місцевості (УФСІ VII)», ще дві амбулаторії почали надавати послуги у більш комфортних, затишних і сучасних умовах.
22 грудня у смт Безлюдівка Харківської області відбулось урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3 Харківського району, а 23 грудня у м. Маріуполь Донецької області урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 3 ЦПМСД № 4.
У межах Проєкту УФСІ VII, що фінансується з коштів гранту Уряду Німеччини, наданих через KfW, обидві амбулаторії капітально відремонтовано, проведено їхню термомодернізацію, закуплено медичне обладнання, засоби індивідуального захисту для медиків.
Зокрема, у Безлюдівській амбулаторії проведено утеплення фасадів, капітально відремонтовано покрівлю,  облаштовано вимощення, встановлено утеплені металеві вхідні двері, облаштовано водостічну систему, відремонтовано ганки, піддашки. Відремонтовано  внутрішні приміщення: замінено двері, підлогу, оздоблено стіни, замінено сантехнічне обладнання. 
Задля покращення якості медичних послуг та діагностування для цієї амбулаторії закуплено автоматичний гематологічний аналізатор, 12-канальний кардіограф, два пульсоксиметри, різноманітні швидкі тести для оперативного діагностування, засоби індивідуального захисту.
Загальна вартість будівництва склала 4,9 млн. грн. Вартість поставленого медичного обладнання, швидких тестів та засобів індивідуального захисту склала – 586 тис. грн.
Громадою з власного бюджету профінансовано благоустрій прилеглої території після закінчення будівельних робіт та закупівлю нових меблів.
Завдяки плідній співпраці всіх залучених сторін 7 000 мешканців смт Безлюдівка, що обслуговуються у цій амбулаторії отримуватимуть медичні послуги у сучасних, комфортних умовах.
У амбулаторії № 3 ЦПМСД № 4 м. Маріуполь за кошти гранту уряду Німеччини відремонтовано та утеплено покрівлю, утеплено фасад, відкоси, вентиляційні канали та цоколь.
Задля покращення медичних послуг для амбулаторії закуплено 12-канальний кардіограф, монітор пацієнта, два утилізатора медичних голок, 2 мішки Амбу, 7 цифрових стетоскопів, 7 спірометрів, 7 глюкометрів, 15 тонометрів, 15 інфрачервоних термометри, засоби індивідуального захисту для медперсоналу.
Загальна вартість будівельних робіт для амбулаторії ЦПМСД №4 міста Маріуполя склала 3,845 млн. грн. Вартість закупленого медичного обладнання та засобів індивідуального захисту склала 296 тис. грн.
Місцева громада також долучилась до покращення медичних послуг у цій амбулаторії. З місцевого бюджету профінансовано внутрішній ремонт, закупівлю меблів та благоустрій території.
Послугами оновленої амбулаторії зможуть користуватися понад 19 тисяч мешканців Маріуполя.
Всього в рамках проєкту УФСІ-VII в Донецькій та Харківській областях буде реконструйовано по 6 закладів первинної медичної допомоги. Інші 28 закладів, що беруть участь у Проєкті розташовані у Дніпропетровській, Луганській та Запорізькій областях.
Приємною новиною для мешканців громад Донецької та Харківської областей також стала участь медичних закладів цих областей у іншому фінансованому Урядом Німеччини Проєкті - «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIІI)». У Донецькій області у межах нового Проекту впродовж 2021-2024 років буде відремонтовано Добропільську лікарню інтенсивного лікування, амбулаторії № 5 та № 6 ЦПМСД № 3 м. Маріуполь, амбулаторії ЗПСМ №3 та №4 ЦПМСД м. Дружківка. У Харківській області буде відремонтовано Центральну міську лікарню міста Ізюм.

МаріупольАмб.3 2аМаіуполь Амб3 4Маріуполь Амб3 4аМаріуполь Амб3 3аМаріуполь Амб.3 1аБезлюдівка 3аБезлюдівка 2аБезлюдівка 1а

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше