Дві амбулаторії у Покрові відновили повномасштабну роботу після їх модернізації

Дві амбулаторії у Покрові відновили повномасштабну роботу після їх модернізації
5 грудня 2022 року відбулося урочисте відкриття двох модернізованих за грантові кошти Уряду Німеччини амбулаторій у м. Покров (Дніпропетровська обл.), у якому взяли участь міський голова Олександр ШАПОВАЛ, директор Першого регіонального представництва УФСІ Артур БРОДЗІНСЬКИЙ, представники органів місцевого самоврядування, місцевих громадських організацій та зацікавлені місцеві жителі.
IMG 0402IMG 0477
Задля оновлення амбулаторії №4 Центру надання первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Покровської  міської ради  було проведено ремонт приміщень загальною площею 523,7 кв.м. шляхом виконання таких основних робіт: заміни дверей, мережі водопостачання, водовідведення, системи опалення, освітлювального та електричного обладнання,  системи вентиляції, проведення внутрішніх робіт та встановлення сантехніки.
Покров Амб.4 1Покров Амб4 2
Загальна вартість будівельних робіт та супутніх витрат склала близько 7,9 млн грн.
Крім того, з метою покращення надання медичних послуг для закладу було закуплено автоматичний гематологічний аналізатор, монітор пацієнта, 12-канальний кардіограф, тонометри, глюкометри, пульсоксиметри, інфрачервоні термометри, різноманітні швидкі тести та засоби індивідуального захисту.
З бюджету міста профінансовано закупівлю медичних та офісних меблів, а також ремонт фасаду будівлі,  заміну труб дощового водовідведення, проведено ремонт кладки фасаду, виконано заміну зовнішньої мережі теплопостачання.
У оновленій амбулаторії працює 9 лікарів та 20 медичних сестер, які тепер прийматимуть пацієнтів у просторих кабінетах з сучасним оснащенням.
У ході ремонту приміщень амбулаторії №5 ЦПМСД Покровської  міської ради загальною площею 579 кв. м. замінено вікна та двері на металопластикові, проведено заміну мережі водопостачання та водовідведення, системи опалення, освітлювального та електричного обладнання, капітально відремонтовано внутрішні приміщення, встановлено сантехніку,  виконано ремонт системи вентиляції, утеплено зовнішні стіни будівлі, влаштовано вхідну групу та пандус.
Покров Амб.5Покров Амб.5 2
Загальна вартість будівельних робіт та супутніх витрат склала близько 10,6 млн грн.
Також для закладу було закуплено автоматичний гематологічний аналізатор, утилізатор медичних голок, мішки Амбу, цифрові стетоскопи, тонометри, глюкометри, пульсоксиметри, інфрачервоні термометри, різноманітні швидкі тести та засоби індивідуального захисту.
З бюджету міста профінансовано закупівлю медичних та офісних меблів, благоустрій території та встановлення оцинкованих накривок на покрівлі парапету.
Відтепер 5 лікарів та 9 медичних сестер, які працюють у амбулаторії, матимуть змогу надавати послуги пацієнтам у комфортних умовах.
Модернізацію обох амбулаторій проведено у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Поліпшення первинної сільської медицини. УФСІ VII», який фінансується Урядом Німеччини через Німецьку кредитну установу для розвитку (KfW) та виконується Українським фондом соціальних інвестицій.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше