Cоціальні послуги в громаді: від ідеї до втілення

Cоціальні послуги в громаді: від ідеї до втілення

Представники громад Одеської та Тернопільської областей продовжують підвищувати свій професійний рівень на тренінгу «Соціальні послуги в громаді: від ідеї до втілення» в рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Сьогодні УФСІ спільно з  Український католицький університет UCuniversity Факультет наук про здоров'я УКУ / Faculty of Health Sciences UCU розпочав другий триденний тренінг, який покликаний роз'яснити завдання та функції соціального захисту та обслуговування в громаді в умовах децентралізації, навчитись розробляти стратегії розвитку соціальних послуг на основі комплексної оцінки соціальних потреб у громаді, формувати бюджети та здійснювати фінансування соціальних послуг у громаді, залучати мешканців громади до вирішення соціальних потреб. У тренінгу приймають участь керівники та фахівці структурних підрозділів з питань соціального захисту населення Одеської та Тернопільської облдержадміністрацій, обласних відділень Фонду соціального захисту інвалідів, а також представники громадських організацій.

Учасники зможуть ознайомитись з досвідом реалізації соціальних послуг в громадах Литви, Італії та Англії, зокрема під час тренінгу презентують свою діяльність директор громадської організації «Соціальні послуги Юрбаркаса» Audrone Balciuniene та директор Центру соціальних послуг міста Шакяй Vilma Bielskiene.

Також під час тренінгу представники громад Одеської та Тернопільської областей відвідають Львівський міський центр реабілітації «Джерело», Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед-Ар’є», WIKI бібліотеку, Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб та спільноту «Лярш-Ковчег» з метою вивчення практичного досвіду впровадження соціальних послуг в громаді Львова.

Довідково: Проект «Надання соціальних послуг в громаді», впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій за підтримки Японського фонду соціального розвитку та World Bank Ukraine. Завдяки впровадженню та реалізації зазначеного проекту в об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей органи місцевого самоврядування й місцевої влади зможуть забезпечити мешканців громад пріоритетними соціальними послугами.

05060708

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше