Багатоквартирний будинок у Павлограді прийняв вимішених переселенців

Багатоквартирний будинок у Павлограді прийняв вимішених переселенців

26 червня в Павлограді (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття  житлового об'єкта для вимушених переселенців. Завдяки ефективній реалізації Українським фондом соціальних інвестицій Проекту «УФСІ V», що фінансується Урядом Німеччини через Банк розвитку KfW,  були створені житлові умови для 42-х внутрішньо переміщених осіб - облаштовано 19 повноцінних квартир (14 однокімнатних, 4 двокімнатних та одна трикімнатна).  Для створення соціального житла було проведено капітальний ремонт у двоповерховій будівлі по вулиці Ливарна, 18. У минулому цей гуртожиток барачного типу заводу «Літмаш», побудоване в 1972 році, з централізованим водопостачанням, але без каналізації. Майже 20 років будівля не використовувалося і була у занедбаному стані.

В урочистостях з нагоди відкриття будинку, зокрема, взяли участь міський голова Павлограда Анатолій Вершина,   директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Кадигроб та Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку (офіс у Дніпрі) Вольфганг Мьоссінгер. У ході проведення цього заходу, вони також поспілкувалися з присутніми журналістами і дали відповіді на їх численні запитання. 

Всього у Дніпропетровській області для проживання внутрішньопереміщених осіб облаштовано 97 квартир і 13 кімнат у гуртожитках (близько 270 місць для поселення) на 5 житлових об'єктах у таких населених пунктах: Павлоград, Кам'янське, Верхньодніпровськ, Вільногірськ та с. Чумаки. Обсяг інвестицій у житлові об'єкти становить близько 63 млн грн.

Також відремонтовано 4 школи, 1 дошкільний навчальний заклад у зазначених населених пунктах і Верхівцевський психоневрологічний інтернат. Загальний обсяг інвестицій у об'єкти соціальної інфраструктури Дніпропетровської області у рамках Проекту «УФСІ V» складає близько 91,4 млн грн.

Багатоквартирний будинок у Павлограді прийняв вимішених переселенців

Багатоквартирний будинок у Павлограді прийняв вимішених переселенців

Багатоквартирний будинок у Павлограді прийняв вимішених переселенців

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше