В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді»

В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді»

В Одеській області  розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій за підтримки Японського фонду соціального розвитку та Світового банку. Завдяки впровадженню та реалізації зазначеного проекту в об’єднаних територіальних громадах Одеської області органи місцевого самоврядування й місцевої влади зможуть забезпечити мешканців громад пріоритетними соціальними послугами.

З нагоди відкриття проекту в Одесі 25 квітня 2019 року проведено стартовий інформаційний захід, у якому взяли участь заступники голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський та Сергій Колебошин, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, заступник Голови Державної служби зайнятості України Юлія Жовтяк, спеціалісти Світового банку в Україні та Міністерства соціальної політики України, співробітники Українського фонду соціальних інвестицій, представники об’єднаних територіальних громад області та громадських організацій тощо.

 Розпочався захід із виступу Олександри Чуркіної, заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, яка привітала учасників семінару та підкреслила важливість забезпечення мінімального рівня соціальних послуг в громадах, також заступник Міністра наголосила на необхідності впровадження інтегрованої системи соціального захисту населення.

Надання підтримки об’єднаним територіальним громадам для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшення охоплення послугами вразливих груп населення є пріоритетними напрямками роботи обласної державної адміністрації.

Заступник голови Одеської ОДА Віталій Свічинський висловив впевненість у тому, що проект  «Надання соціальних послуг в громаді» сприятиме розвитку в громадах Одеської області   ефективної системи надання якісних соціальних послуг, максимально наближених до людей. 

 «Безсумнівно, збудувати в громаді систему надання соціальних послуг без допомоги практично неможливо. Тому обласна державна адміністрація вдячна організаторам проекту, підтримує його започаткування та буде сприяти системній і налагодженій роботі», – зауважив Заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин.

З основними завдання проекту «Надання соціальних послуг в громаді», а також з найближчими організаційними заходами у Одеській області познайомила учасників семінару Євгенія Матюшко, координатор проекту від Українського Фонду Соціальних Інвестицій. Координатор проекту від Світового Банку, спеціаліст з питань соціального захисту Юлія Смоляр розповіла про очікувані результати від впровадження проекту та перспективи, які відкриються перед мешканцями громад найближчим часом.

Генеральний директор Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики України Юлія Гайдаржи детально зупинилась на актуальних питаннях  впровадження інтегрованої системи соціального захисту населення в умовах децентралізації, зокрема, наголос був на необхідності системного підходу до впровадження соціальних послуг в громадах та їх відповідності державним стандартам, адже якість таких послуг має бути однаково високою і в містах, і в селах.

Під час семінару представники громад  мали час для обміну ідеями, думками і досвідом організації соціальних послуг у Одеській області.

Матеріали семінару: програма семінару, презентація Юлії Гайдаржипрезентація Євгенії Матюшко, презентація Анни Терещенко, презентація АЛЬЯНСА.

В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді» В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді»
В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді» В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді»
В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді» В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді»
В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді» В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді»
В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді»  

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше