Наглядова рада затвердила попередній перелік об’єктів для впровадження у рамках проекту УФСІ VI і схвалила результати роботи УФСІ у першому кварталі 2019 року

Наглядова рада затвердила попередній перелік об’єктів для впровадження у рамках проекту УФСІ VI і схвалила результати роботи УФСІ у першому кварталі 2019 року

22 квітня 2019 року у Києві було проведене друге у поточному році засідання наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ).

Наглядова рада розглянула та затвердила перелік субпроектів у рамках реалізації Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI». До впровадження затверджено п'ятнадцять пар об’єктів – 15 житлових об’єктів для внутрішньо переміщених осіб (основні об’єкти) та 15 шкіл і дитячих садків (вторинні об’єкти). Об’єкти розміщуються у наступних населених пунктах: м. Мелітополь, м. Токмак, с. Ланцеве Запорізької області; м. Чугуїв, м. Ізюм і м. Куп’янськ Харківської області; м. Сєвєродонецьк, м. Кремінна та смт Новоайдар Луганської області; м. Першотравенськ та  м. Кривий Ріг Дніпропетровської області; м. Маріуполь Донецької області. Три пари об’єктів включені до резерву: у м. Лиман Донецької області, у селі Вербове Дніпропетровської області та у смт Золочів Харківської області.

Членами наглядової ради було підтримане рішення щодо внесення незначних змін та доповнень до Додатку 2 до Регламенту (Посібника) діяльності УФСІ «Спеціальні положення, які додатково регулюють впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ.VI)», BMZ-No.: 2014 69 014, що фінансується Урядом Німеччини через KfW» та затверджені кандидатури аудиторів для проведення фінансового аудиту УФСІ за результатами реалізації Проекту УФСІ V впродовж останніх 18 місяців.

Також наглядова рада розглянула та затвердила звіт про виконання плану діяльності УФСІ у І кварталі 2019 року.

У відповідності зі звітом, у рамках компоненту «Будівельні роботи» фази І Проекту УФСІ V, що реалізується у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях, у звітному періоді були завершені ремонтні роботи на 4 об’єктах: на двох житлових об’єктах у містах Павлоград Дніпропетровської області та Золочів Харківської області; на двох інтернатних закладах у містах Вовчанськ Харківської області та Преслав Запорізької області.

У рамках фази ІІ Проекту УФСІ V, що виконується у містах Києві та Львові, у І кварталі 2019 року були завершені ремонтні роботи у Львівському гуртожитку, куди вже заселено 25 внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і найближчим часом планується поселити ще 55 (всього 80 місць для ВПО) та у 3 дошкільних навчальних закладах м. Києва.

Фотографії згаданих об’єктів до і після реконструкції приведено тут.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше