У Тернопільській області офіційно стартував проект «Надання соціальних послуг в громаді»

У Тернопільській області офіційно стартував проект «Надання соціальних послуг в громаді»

З нагоди початку проекту «Надання соціальних послуг в громаді» 18 квітня 2019 року у Тернополі було проведено стартовий інформаційний захід, у якому взяли участь 17 пілотних громад області. Проект зорієнтований на підтримку об’єднаних територіальних громад на шляху посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами.

На заході, зокрема, було зазначено про те, що уряд Японії надав Україні грант у розмірі 2850,0. тис. дол. США через Міжнародний банк реконструкції та розвитку для здійснення проектної діяльності у напрямку поліпшення охоплення соціальними послугами вразливих груп населення (літніх людей, людей з інвалідністю, сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах). Завданням проекту також є покращення доступу мешканців до соціальної та комунальної інфраструктури громад. Відповідно до Угоди про грант відповідальним за впровадження проекту від Уряду України є Український фонд соціальних інвестицій.

Урочисто привітати учасників проекту та поділитись баченням щодо проектної мети та очікуваних результатів до Тернополя приїхав Заступник Міністра соціальної політики України, пан Микола Шамбір . Підчас спілкування з головами ОТГ було зазначено, що проект сприятиме реформам децентралізації та деінституалізації. Соціальні послуги мають бути максимально наближеними до користувачів.

Свою підтримку проекту висловив і Голова Тернопільської обласної державної адміністрації, пан Степан Барна, зазначивши його актуальність для мешканців Тернопільщини.

Про очікувані результати від впровадження проекту зазначили пані Юлія Смоляр, координатор проекту від Світового Банку, а також пані Юлія Гайдаржи, генеральний директор Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики України. Зокрема, наголос зроблено на необхідності системного підходу до впровадження соціальних послуг в громадах та їх відповідності державним стандартам. Очікується, що створення додаткових робочих місць також стане одним із результатів проекту.

Про хід проекту, а також найближчі кроки, які будуть зроблені у його реалізації, зазначила пані Євгенія Матюшко, координатор проекту від Українського фонду соціальних інвестицій.

Представники громад мали можливість для спілкування з експертами та обміну думками щодо подальшої реалізації Проекту, були висловлені певні попередні бачення щодо пріоритетних проблем громад, які могли б бути вирішені в рамках Проекту.

Матеріали семінару: програма семінарупрезентація Зборівської ОТГпрезентація Омельницької ОТГ, презентація Юлія Гайдаржи, презентація Євгенії Матюшкопрезентація Анни Терещенко.

У Тернопільській області офіційно стартував проект «Надання соціальних послуг в громаді»

У Тернопільській області офіційно стартував проект «Надання соціальних послуг в громаді»

У Тернопільській області офіційно стартував проект «Надання соціальних послуг в громаді»

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше