13 медичних закладів буде оновлено у межах проєкту УФСІ VIII

13 медичних закладів буде оновлено у межах проєкту УФСІ VIII

Станом на середину серпня 2021 року УФСІ підписав меморандуми про співпрацю щодо покращення умов надання послуг у 13 медичних закладах, що беруть участь у проєкті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIІI)».

Меморандуми про співпрацю підписано між УФСІ, ініціативними групами (партнерами з впровадження субпроєктів), а також власниками та балансоутримувачами наступних закладів:

 • Амбулаторії ЗПСМ ЦПМСД смт Слобожанське, Дніпропетровська область;
 • Криворізької міської лікарні № 9, Дніпропетровська область;
 • Криворізької інфекційної лікарні № 1, Дніпропетровська область;
 • Амбулаторій № 5 та № 6 ЦПМСД № 3 м. Маріуполь, Донецька область;
 • Добропільської лікарні інтенсивного лікування, Донецька область;
 • Амбулаторії ЗПСМ № 3 та № 4 ЦПМСД м. Дружківка, Донецька область;
 • Амбулаторії ЗПСМ м. Гуляйполе Гуляйпільського ЦПМСД, Запорізька область;
 • Багатопрофільної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги м. Мелітополь, Запорізька область;
 • Амбулаторії № 2 Сєвєродонецького ЦПМСД, Луганська область;
 • Амбулаторій № 1 та № 2 ЦПМСД м. Рубіжне, Луганська область;
 • Сватівської багатопрофільної лікарні, Луганська область;
 • Старобільської багатопрофільної лікарні, Луганська область;
 • Центральної міської лікарні м. Ізюм, Харківська область.

Підписання меморандумів дає старт активній фазі впровадження проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIІI)». Наступні етапи – розробка та затвердження проєктно-кошторисної документації, відбір підрядників та початок будівельних робіт.

Крім енергоефективного оновлення будівель закладів планується провести закупівлю медичного обладнання та навчання для лікарів та керівників закладів, управлінців сфери охорони здоров’я. 


Нагадаємо, на виконання Проєкту Уряд Німеччини виділив грант розміром 13,10 млн. євро через німецький Банк розвитку KfW. Впроваджує Проєкт Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) у співпраці з територіальними громадами та керівництвом медичних закладів.

BLV 0472DSC09069DSC 0305 820x360picture

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше