Завершено ремонт чергової амбулаторії у м. Кривий Ріг

Завершено ремонт чергової амбулаторії у м. Кривий Ріг
02 листопада  2022 року у м. Кривий Ріг відбулось відкриття амбулаторії, частину якої було капітально відремонтовано у межах проєкту Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ), що фінансується Урядом Німеччини через німецький банк розвитку KfW.
Амбулаторія розташована у триповерховій будівлі, яка була збудована у 70-х роках минулого століття та давно потребувала капітального ремонту. Приміщення другого поверху, загальною площею 689,5 м², де безпосередньо надають послуги первинної медико-санітарної допомоги сімейні лікарі, було відремонтовано незважаючи на війну. 
У межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)» для оновлення амбулаторії проведено наступні роботи: вікна та двері замінено на металопластикові; замінено мережі водопостачання та електропостачання; капітально відремонтовано внутрішні приміщення; встановлено сантехніку, а також  виконано ремонт системи вентиляції. Загальна вартість будівельних робіт та супутніх витрат становить близько 9,8 млн грн.
Крім того, з метою покращення медичних послуг  у межах Проєкту УФСІ VII для закладу закуплено автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, центрифугу, монітор пацієнта, 12-канальний кардіограф, небулайзери, цифровий стетоскоп,  тонометри, глюкометри, пульсоксиметри, інфрачервоні термометри, утилізатори медичних голок, різноманітні швидкі тести та засоби індивідуального захисту.
З бюджету міста профінансовано закупівлю медичних та офісних меблів, а також заміну стояків опалення, водопостачання та водовідведення 1-го та 3-го поверхів.
Отже, завдяки грантовим коштам Уряду Німеччини, зусиллям УФСІ та місцевої влади майже тридцять п’ять  тисяч криворіжців мікрорайону Інгулець отримали відремонтовану амбулаторію. В оновленій амбулаторії працює 12 лікарів та 28 медичних сестер, які тепер прийматимуть пацієнтів у просторих кабінетах з сучасним оснащенням.

1234

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше