Започаткування реалізації нового проекту та схвалення стратегічних напрямів подальшого розвитку УФСІ

Започаткування реалізації нового проекту та схвалення стратегічних напрямів подальшого розвитку УФСІ
Починаючи з лютого цього року, перелік напрямів, за якими Німеччина співпрацює і надає допомогу Україні, буде розширений за рахунок ще одного важливого напряму, - надання підтримки у боротьбі з пандемією COVID-19 та подоланні наслідків, спричинених цим захворюванням.
Відповідна фінансова та проектна угода була підписана 8 лютого у Києві директором Департаменту Німецького державного банку розвитку KfW Олафом Цумелка, Віце-прем'єр-міністром України - Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексієм Резніковим та виконавчим директором Українського фонду соціальних інвестицій Андрієм Лактіоновим у присутності пані Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анки Фельдгузен.
Підписання Угоди дозволить започаткувати впровадження Проєкту «Розвиток соціальної інфраструктури. УФСІ VIII». Метою цього Проєкту є посилення спроможності медичних закладів протидіяти загрозам та наслідкам пандемії шляхом їх енергоефективного оновлення та забезпечення необхідним медичним обладнанням.
Задля цього Уряд Німеччини виділяє через Державний банк розвитку Німеччини KfW грантові кошти у загальному обсязі 13,1 млн. євро, які будуть спрямовані на оновлення інфраструктури та оснащення сучасними медичними приладами і засобами захисту 12 закладів первинної та вторинної (спеціалізованої) медицини, розташованих у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та у контрольованих Урядом України районах Донецької і Луганської областей.
Проект буде реалізований Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) впродовж трьох років.
З 2008 року і дотепер уряд Німеччини виділив через KfW більше 55 мільйонів євро безповоротної фінансової допомоги для розвитку соціальної інфраструктури в Україні. Це вже дозволило відновити майже 500 об'єктів соціальної інфраструктури, у тому числі, школи, дитячі садки, культурні та медичні заклади, водопроводи та будівлі для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і інші об’єкти.
Варто зазначити, що два попередні Проекти, а саме: УФСІ VI, спрямований на створення житла для ВПО і реконструкцію об'єктів соціальної інфраструктури та УФСІ VII, що покликаний покращити інфраструктуру та забезпеченість обладнанням центрів первинної медичної допомоги у східних регіонах України, знаходяться на стадії активного впровадження.
Завдяки ще одному Проєкту, - УФСІ V, який був успішно завершений у 2019 році, вдалося створити житло для більш, ніж 700 вимушених переселенців у східних регіонах України і у Львові та забезпечити додатковими місцями у дитячих садках Києва і Львова понад 2500 дошкільнят.
З урахуванням викладеного, є всі підстави вважати, що і новий Проєкт, буде не менш результативним і успішним.
У цей же день, 08.02.2021, було проведене засідання наглядової ради УФСІ. Учасники засідання затвердили звіти про виконання бюджету та плану діяльності Фонду у 2020 році, а також план роботи і бюджет УФСІ на поточний рік.
Наглядова рада також прийняла рішення щодо внесення деяких змін і доповнень до Регламенту (Посібника) УФСІ і схвалила стратегічні напрями подальшого розвитку Фонду, серед яких:
  • публічність, прозорість і доброчесність;
  • підтримання і розвиток позитивного іміджу та партнерської репутації;
  • розширення сфери діяльності і забезпечення сталого розвитку;
  • децентралізація управління проектами, які виконує Фонд;
  • удосконалення компетенцій у сфері енергоефективних рішень у будівництві;
  • розвиток компетенцій екологічного та соціального менеджменту.

Підписання УФСІ 8

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше