Виконавчий Комітет УФСІ попередньо схвалив Рамкові вимоги щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів для Проекту УФСІ VІІ

Виконавчий Комітет УФСІ попередньо схвалив Рамкові вимоги щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів для Проекту УФСІ VІІ

Виконавчий Комітет УФСІ попередньо схвалив Рамкові вимоги щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів для Проекту УФСІ VІІ

Рамкові вимоги щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів (РВЗПСЗ) розроблені з метою мінімізувати потенційні негативні екологічні та соціальні впливи, а також, максимально підвищити переваги для місцевих громад та навколишнього середовища від результатів впровадження Проекту УФСІ VIІ. РВЗПСЗ надає вичерпну структуру щодо того, яким чином управляти потенційно несприятливими соціальними та екологічними впливами в рамках Проекту та включає цільові заходи з пом’якшення та компенсування відповідно до стандартів Світового Банку з охорони навколишнього середовища та соціальної безпеки.

РВЗПСЗ розроблені на основі положень Окремої угоди від 12.08.2019 р. до Проектної та фінансової угоди від 20 березня 2019 р., зокрема Розділу II.2.2. Відповідність екологічним і соціальним вимогам та вимогам щодо захисту здоров’я і безпеки, а також, відповідно до вимог Регламенту (Посібнику) діяльності УФСІ, викладених, у Розділі 6 Політики та процедури оцінки екологічного та соціального впливу субпроектів, у Додатку IV до Поcібника та призначені для деталізації положень щодо впровадження Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості (УФСІ VIІ)».

РВЗПСЗ розроблені, як практична настанова з питань запобіжних природоохоронних та соціальних заходів для використання Партнерами УФСІ з впровадження субпроектів (ПВСП) при реалізації СП, для місцевих консультантів УФСІ, членів місцевих громад, представників місцевої влади, підрядників, які беруть участь у реалізації заходів в рамках СП, а також для широкої громадськості у регіонах впровадження Проекту.

На підставі рішення Виконавчого Комітету УФСІ щодо їх попереднього погодження, РВЗПСЗ оприлюднено на веб-сайті УФСІ.

Усім зацікавленим сторонам пропонується ознайомитись із документом та до 20.06.2020 подати до УФСІ відповідні зауваження та пропозиції для їх розгляду та можливого включення до остаточної версії РВЗПСЗ.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше