Успішно проведено виїзний семінар щодо створення нових соціальних послуг у громадах

Успішно проведено виїзний семінар щодо створення нових соціальних послуг у громадах
27–29 вересня ц.р. було проведено виїзний семінар на тему «Створення нових соціальних послуг в громаді: стратегія та практика» в рамках Проєкту Світового банку «Надання соціальних послуг в громаді».
В рамках навчання кожним з учасників було підготовлено презентацію ходу реалізації мікропроєкту, що впроваджується в рамках Проєкту «Надання соціальних послуг в громаді». У такий спосіб, представниками громад було здійснено обмін досвідом із впровадження систем надання соціальних послуг на рівні громад, за допомогою якого учасники отримали нові ідеї з покращення власних процесів надання послуг вразливим категоріям населення.
Під час навчання було також здійснено низку виїздів до територіальних громад Хмельницької області з метою ознайомлення керівників громад, що реалізують мікропроєкти, з успішними прикладами надання соціальних послуг на рівні громади. Зокрема, відбулись виїзди до Центру комплекcної реабілітації осіб з інвалідністю Дунаєвецької міської ради та Центру надання соціальних послуг Новоушицької  селищної територіальної громади Хмельницької області.
Також, було здійснено виїзд до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота» Кам’янець-Подільської міської ради, де проведено презентацію ефективної моделі створення системи надання соціальних послуг на рівні громади.
У жовтні планується проведення ще одного виїзного семінару на тему «Практичні аспекти організації нових соціальних послуг в громаді» для фахівців територіальних громад, що беруть участь у Проєкті, з метою ознайомлення з успішними практиками надання соціальних послуг.
Дякуємо усім учасникам за активну участь у навчанні, за активність у обговоренні, а також за роботу над покращенням добробуту вразливих категорій населення у ці складні часи!
Проект Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді" фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку та впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій.

photo 5325870962027119164 yphoto 5325870962027119163 yphoto 5325870962027119162 y

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше