Відновлені об’єкти УФСІ шукають нові джерела розвитку

Відновлені об’єкти УФСІ шукають нові джерела розвитку

У другому турі впровадження проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури IV», який впроваджувався у Кіровоградській області Фондом був обраний мікропроект з капітального ремонту Петрівського навчально-виховного комплексу (НВК).

Спочатку планувалось замінити частину вікон на металопластикові енергозберігаючі. Але в процесі роботи, завдяки активності громади смт. Петрове та сприянню місцевої влади, Фондом було прийняте рішення виділити додаткові кошти для 100% заміни вікон та внутрішніх дверей у приміщенні НВК. Участь у проекті, який реалізував Український фонд соціальних інвестицій дав поштовх для активізації громади у залученні додаткових інвестицій.

Так у 2016 році на конкурс проектів регіонального розвитку петрівською громадою був підготовлений та поданий проект, який залучив 1,5 млн грн на повну заміну системи опалення в Петрівському НВК. Одночасно з місцевого бюджету були виділені кошти у розмірі 100 тис грн на відновлення стелі.

На цих здобутках громада не зупинилася і підготувала проектну заявку на участь у грантовій програмі «Кусаноне», яка впроваджується завдяки фінансовій підтримці уряду Японії в Україні. Проектна заявка пройшла у другий тур і зараз громада має надію, що завдяки даному проекту, в тепер уже навчально-виховному об’єднанні, буде повністю відновлено дах.

З 1 вересня 2016 року на базі Петрівського НВК створено «Петрівське навчально-виховне об’єднання - «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія». Зараз у освітньому закладі навчається 506 учнів. Навчально-виховне об’єднання надає освітні послуги жителям сіл Богданівки, Іванівки, Водяного та селища міського типу Петрове. 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше