Відновлені об’єкти УФСІ шукають нові джерела розвитку

Відновлені об’єкти УФСІ шукають нові джерела розвитку

У другому турі впровадження проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури IV», який впроваджувався у Кіровоградській області Фондом був обраний мікропроект з капітального ремонту Петрівського навчально-виховного комплексу (НВК).

Спочатку планувалось замінити частину вікон на металопластикові енергозберігаючі. Але в процесі роботи, завдяки активності громади смт. Петрове та сприянню місцевої влади, Фондом було прийняте рішення виділити додаткові кошти для 100% заміни вікон та внутрішніх дверей у приміщенні НВК. Участь у проекті, який реалізував Український фонд соціальних інвестицій дав поштовх для активізації громади у залученні додаткових інвестицій.

Так у 2016 році на конкурс проектів регіонального розвитку петрівською громадою був підготовлений та поданий проект, який залучив 1,5 млн грн на повну заміну системи опалення в Петрівському НВК. Одночасно з місцевого бюджету були виділені кошти у розмірі 100 тис грн на відновлення стелі.

На цих здобутках громада не зупинилася і підготувала проектну заявку на участь у грантовій програмі «Кусаноне», яка впроваджується завдяки фінансовій підтримці уряду Японії в Україні. Проектна заявка пройшла у другий тур і зараз громада має надію, що завдяки даному проекту, в тепер уже навчально-виховному об’єднанні, буде повністю відновлено дах.

З 1 вересня 2016 року на базі Петрівського НВК створено «Петрівське навчально-виховне об’єднання - «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія». Зараз у освітньому закладі навчається 506 учнів. Навчально-виховне об’єднання надає освітні послуги жителям сіл Богданівки, Іванівки, Водяного та селища міського типу Петрове. 

559
559_1
559_2
559_3

 

It might be interesting for you