Відремонтовані УФСІ соціальні об’єкти у Львові стали енергоефективними

20 квітня у Львові проведено семінар з питань енергоефективності об’єктів соціальної інфраструктури м. Львова, які відновлюються в межах мікропроектів Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ). Мета семінару - ознайомити учасників із результатами енегоаудиту, проведеного на об’єктах мікропроектів УФСІ у Львові: дитячого садка № 14 на вул. Новознесенській, 69 та соціального гуртожитку на вул. Угорській, 2; надати звіти з енергоаудиту та роздаткові матеріали з енергоефективності.

До ремонту дитячий садок № 14 споживав електричної енергії 104 100 КВтг/рік, нині – 41 300 (економія 60 %). Також дошкільний заклад «спалював» 11 194 м/рік газу, нині – 4 440 (економія близько 60 %).

Енергоаудитори також зафіксували значне скорочення споживання енергії на об’єкті соціального гуртожитку на вул. Угорській, 2. До комплексного ремонту базове споживання електричної енергії було 441 406 КВтг/рік. Після проведених заходів із енергозбереження – 96 141 (економія понад 80 %). Схожа ситуація із економією теплової енергії – 379,5 Гкал/рік до ремонту і 82,7 – після. 

Серед 24 учасників були представники громад, власників та балансоутримувачів об’єктів, підрядних організацій, проектувальники, представники Фонду (Київського центрального офісу та Львівського регіонального представництва УФСІ). Особливістю цього семінару була співучасть у його проведенні разом з енергетичним експертом УФСІ двох енергоменеджерів, які раніше пройшли в межах діяльності УФСІ навчання у Києві.

Енергоменеджери ознайомили учасників із процесом управління енергоресурсами у Львові, спрямованого на забезпечення їх ефективного та раціонального використання. У результаті досягнуто попередню домовленість про створення робочої групи для відпрацювання ефективної моделі дистанційного енергомоніторингу впроваджених в межах одного з мікропроектів заходів з енергозбереження.

560_3
560_1

560_4

Дитячий садок № 14 після ремонту

560_5

Соціальний гуртожиток для ВПО (вул. Угорська, 2)

It might be interesting for you