Київський дитсадок №598 готується до ремонтних робіт

27 квітня консультантами Київського регіонального представництва УФСІ проведено засідання Агенції по Впровадженню (АпВ) мікропроекту, який реалізується в ДНЗ №598 Оболонського району столиці. Даний мікропроект є учасником ІІ фази проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V».

Метою засідання АпВ була підготовка звіту з фінальної оцінки мікропроекту,  а також обговорення питання подальшої життєдіяльності закладу.

Варто зауважити,  що громада вже взяла участь у проекті «Термосанація будівель бюджетної сфери м. Києва», який здійснюється Київською міською державною адміністрацією. В рамках цього проекту проведено комплекс заходів з енергоефективності садочку,  а саме: утеплення та оздоблення фасаду,  ремонт покрівлі,  встановлення вікон та ремонт системи опалення.

В рамках проекту УФСІ всі роботи будуть направлені на відновлення роботи шести групових та допоміжних приміщень. Це дасть змогу створити в густонаселеному мікрорайоні Києва ще близько 150 додаткових місць для дітей дошкільного віку.

564
564_2

It might be interesting for you