У Токмаку навчали процедурам відбору УФСІ

У Токмаку навчали процедурам відбору УФСІ

4 травня у Токмацькій міській раді відбулась передтендерна конференція по об’єктам, які реалізуються у межах проекту Українського фонду соціальних інвестицій. Консультанти фонду Тетяна Бовт та Юрій Телепенко розповіли членам Агенцій по впровадженню (АпВ) мікропроектів УФСІ та присутнім зацікавленим представникам підрядних організацій про процедуру проведення тендерів та вимоги до учасників тендерів. Всім бажаючим представникам підрядних організацій надані копії тендерної документації.

578_1

Після надання консультацій члени АпВ та представники від підрядних організацій спілкувалися в режимі «питання – відповіді».

578_2

Нагадаємо, що у місті Токмак УФСІ впроваджує 2 мікропроекти - «Створення житлових умов для ВПО в м. Токмак, Запорізька область (соціальне житло – квартири) / KfW» та «Покращення умов надання послуг шкільної освіти для громади м. Токмак. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ЗОШ І-ІІІст. №5, навчання громади. Токмацький район, Запорізька область / KFW».

У селі Преслав  впроваджується мікропроект «Покращення умов надання соціальних послуг у КУ Запорізької обласної ради «Преславський психоневрологічний інтернат». Капітальний ремонт приміщень, с. Преслав, Приморський район, Запорізька область / KfW ».

It might be interesting for you