Проект УФСІ зробить павлоградський дитсадок більш енергоефективним

Проект УФСІ зробить павлоградський дитсадок більш енергоефективним

У ході впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях, в місті Павлограді зокрема було обрано дитсадок №8 «Барвінок». Його відвідує близько 170 дітей. У дошкільному навчальному закладі працює 8 груп за різними напрямками: 2 групи реінтеграції, 1 логопедична група, 2 санаторних групи та 3 групи загального типу.

Для міста завжди була актуальною проблема функціонально-неспроможних сімей. Для допомоги таким родинам та для підтримки малозабезпечених сімей на базі дошкільного закладу створені дві групи реінтеграції. Сьогодні їх відвідує 41 дитина. В ці групи влаштовуються діти за рішенням комісії з питань захисту прав дитини, за направленням відділу освіти Павлоградської міської ради та згідно рішення міськвиконкому.

Такі діти перебувають на неповному державному утриманні. З понеділка по п‘ятницю вони цілодобово проживають у дитсадку та харчуються безкоштовно. З січня 2016 року у разі потреби тут працює група вихідного дня, де на вихідні залишаються діти, якщо вони стикаються з незадовільними побутовими умовами вдома або мають батьків, які є алко- чи нарко- залежними. Групи реінтеграції також необхідні для соціально-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У дитсадку також працюють дві санаторні групи, де діти отримують профілактичні заходи та лікування. Враховуючи незадовільний стан здоров‘я та фізичного розвитку дітей, що відвідують ці групи, розроблена та опрацьовується програма «Здоров‘я». В повному обсязі дітям надаються медичні послуги - це і фізіотерапевтичні процедури і соляна шахта.

Для корекції мовленнєвого розвитку дітей у закладі також працює логопедична група та логопед. За необхідності діти направляються на психолого-медико-педагогічну консультацію (ПМПК), де їх обстежують більш колегіально вузькі спеціалісти, встановлюють діагноз та визначають напрямки корекційної роботи. За висновками ПМПК дитина направляється в учбовий заклад для подальшого отримання освіти.

Також ДНЗ №8 відвідують 9 дітей із сімей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Вихователі постійно  шукають нові підходи  в роботі із дошкільнятами. Святкові ранки, вечори дозвілля, музичні розваги та заняття з дітьми проводяться на вищому рівні висококваліфікованими фахівцями. Минулого року методисти ДНЗ пройшли тренінг «Лялька як персона». На сьогодні ця методика активно використовується у «Барвінку».

В дошкільному закладі створене гідне матеріальне забезпечення для повноцінного розвитку дітей. В закладі є індивідуальна котельня. У зв’язку з тим, що діти проживають цілодобово та на вихідні дні, заклад не має можливості заощаджувати об’єми газопостачання. Старі вікна не утримують тепло всередині приміщень, а вікна та покрівля потребують  повної заміни.

У межах проекту УФСІ в ДНЗ №8 буде замінена покрівля на шатрову з металочерепиці та замінені вікна на енергозберігаючі. Протягнути руку допомоги, щоб діти  отримували якісні послуги із дошкільної освіти, є одним із завдань Українського фонду соціальних інвестицій, яке стає реальністю завдяки грантовій допомозі Уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше