У Токмаку на двох об’єктах УФСІ розпочнуться ремонтно будівельні роботи

У Токмаку на двох об’єктах УФСІ розпочнуться ремонтно будівельні роботи

У місті Токмак Запорізької області підписано 2 договори підряду на виконання ремонтно будівельних робіт у межах мікропроектів Українського фонду соціальних інвестицій. Об’єктами впровадження є будівля майбутнього соціального житла для ВПО (на 55 місць) на вулиці Центральна,55К та місцева школа №5.

600_5
600_3

На підписанні угод були присутні керівники Токмаку на чолі з міським головою Ігорем Котелевським. Вони висловили слова подяки УФСІ за підтримку проектів. Консультант УФСІ із соціальних питань у Запорізькій області Тетяна Бовт розповіла присутнім про подальші процедури реалізації мікропроектів. Будівельники та представники місцевої влади ще раз оглянули об’єкти та розпланували подальші дії.

Нагадаємо, що на об'єкті майбутнього соціального житла заплановано наступний вид робіт: реконструкція покрівлі на шатрову з металочерепиці, утеплення фасаду, заміна всіх вікон на металопластикові, засклення балконів, підключення інженерних мереж передбачених проектом, облаштування одного під'їзду (всі оздоблювані та облицювальні роботи, підключення сантехнічного та кухонного обладнання).

600_2
600

У школі ж №5 планується заміна вікон, монтаж внутрішніх та зовнішніх відкосів, заміна шиферної покрівлі на металочерепичну з частковою реконструкцією кроквяної системи, улаштування водостічної системи, заміна каналізації.

Загальна вартість договорів понад 17 млн грн, де більша частина коштів (понад 11 млн) заплановано на первинний об’єкт – мікропроект соціального житла.

600_4

It might be interesting for you