Представники Посольства ФРН відвідали об’єкт УФСІ у Львові

Представники Посольства ФРН відвідали об’єкт УФСІ у Львові

6 червня у ДНЗ №14 на вул. Новознесенській м. Львова відбувся візит представників Посольства ФРН в Україні Тобіаса Шрадера та Світлани Чеботар. Мета - ознайомитися із результатами реалізації проектів, підтриманих Міністерством економічного розвитку ФРН.

Об’єкт для додаткового корпусу цього cадочку з метою створення додаткових місць був запропонований ініціативною групою громади міста Львова, Львівською міською радою та погоджений наглядовою радою УФСІ.

На момент передачі об’єкту для виконання робіт УФСІ була запропонована новозбудована (у 2010 році на місці демонтованого корпусу) будівля з утепленим фасадом, встановленими зовнішніми вікнами та дверима, із перекриттям та утепленням даху. Для його завершення необхідно було виконати загально-будівельні роботи (внутрішнє опорядження приміщень), пусконалагоджувальні роботи, монтаж обладнання дахової котельні з підведенням газопостачання, монтаж системи опалення, влаштування зовнішньої та внутрішніх мереж електропостачання, каналізації, благоустрій території.

Вартість мікропроекту склала 7 млн грн, які були надані урядом Німеччини через банк КfW та УФСІ. За кошти з місцевого бюджету зроблено зовнішнє електропостачання, влаштовано пожежну сигналізацію, облаштовано меблями та обладнанням приміщення новоствореного корпусу, дитячі майданчики на вулиці та впорядковано територію.

Зараз садочок знаходиться на завершальній стадії виконання робіт та документальної здачі об’єкту із передачею на баланс відділу освіти Личаківського району УО ДГП ЛМР. Урочисте відкриття планується на 1 вересня, коли, зазвичай, дошкільні навчальні заклади приймають дітей та формують нові групи. На сьогодні йде повна комплектація дитсадка, приведення в порядок, облаштування меблями, обладнанням та території (дитячі майданчики та павільйони).

Даний садок прийме щонайменше 41 дитину у старшу та середню групи. До 10 дітей – дітки з внутрішньо переміщених сімей. Незважаючи на переповнення ДНЗ №14 завідувач вже зараз прийняла 3 діток до діючого корпусу, щоб дати можливість батькам піти на роботу. Та, що дуже приємно, запропонувала й роботу - посаду музичного керівника, мамі – переселенці зі сходу України. А загалом відкриття нового корпусу дасть можливість створити понад 10 додаткових робочих місць та збільшити ставки вже працюючому персоналу садочка.

Під час візиту було символічно на згадку висаджено 2 туї, подаровані активним членом та духовним лідером громади, отцем Зеновієм Хоркавим. Їх садили директор Львівського регіонального представництва УФСІ Василь Кузьменко, завідувач садочка Оксана Стецько, керівник Управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик та референт з питань економічного співробітництва і розвитку Посольства ФРН в Україні Тобіас Шрадер.

На завершення зустрічі представники Посольства поділились теплими враженнями від побаченого та почутого у спілкуванні з громадою. А громада щиро дякувала за надану підтримку та фінансування уряду Німеччини. І, звикло, фото на згадку.

605
605_1
605_2
605_3

 

It might be interesting for you