Представники Посольства ФРН відвідали об’єкт УФСІ у Львові

Представники Посольства ФРН відвідали об’єкт УФСІ у Львові

6 червня у ДНЗ №14 на вул. Новознесенській м. Львова відбувся візит представників Посольства ФРН в Україні Тобіаса Шрадера та Світлани Чеботар. Мета - ознайомитися із результатами реалізації проектів, підтриманих Міністерством економічного розвитку ФРН.

Об’єкт для додаткового корпусу цього cадочку з метою створення додаткових місць був запропонований ініціативною групою громади міста Львова, Львівською міською радою та погоджений наглядовою радою УФСІ.

На момент передачі об’єкту для виконання робіт УФСІ була запропонована новозбудована (у 2010 році на місці демонтованого корпусу) будівля з утепленим фасадом, встановленими зовнішніми вікнами та дверима, із перекриттям та утепленням даху. Для його завершення необхідно було виконати загально-будівельні роботи (внутрішнє опорядження приміщень), пусконалагоджувальні роботи, монтаж обладнання дахової котельні з підведенням газопостачання, монтаж системи опалення, влаштування зовнішньої та внутрішніх мереж електропостачання, каналізації, благоустрій території.

Вартість мікропроекту склала 7 млн грн, які були надані урядом Німеччини через банк КfW та УФСІ. За кошти з місцевого бюджету зроблено зовнішнє електропостачання, влаштовано пожежну сигналізацію, облаштовано меблями та обладнанням приміщення новоствореного корпусу, дитячі майданчики на вулиці та впорядковано територію.

Зараз садочок знаходиться на завершальній стадії виконання робіт та документальної здачі об’єкту із передачею на баланс відділу освіти Личаківського району УО ДГП ЛМР. Урочисте відкриття планується на 1 вересня, коли, зазвичай, дошкільні навчальні заклади приймають дітей та формують нові групи. На сьогодні йде повна комплектація дитсадка, приведення в порядок, облаштування меблями, обладнанням та території (дитячі майданчики та павільйони).

Даний садок прийме щонайменше 41 дитину у старшу та середню групи. До 10 дітей – дітки з внутрішньо переміщених сімей. Незважаючи на переповнення ДНЗ №14 завідувач вже зараз прийняла 3 діток до діючого корпусу, щоб дати можливість батькам піти на роботу. Та, що дуже приємно, запропонувала й роботу - посаду музичного керівника, мамі – переселенці зі сходу України. А загалом відкриття нового корпусу дасть можливість створити понад 10 додаткових робочих місць та збільшити ставки вже працюючому персоналу садочка.

Під час візиту було символічно на згадку висаджено 2 туї, подаровані активним членом та духовним лідером громади, отцем Зеновієм Хоркавим. Їх садили директор Львівського регіонального представництва УФСІ Василь Кузьменко, завідувач садочка Оксана Стецько, керівник Управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик та референт з питань економічного співробітництва і розвитку Посольства ФРН в Україні Тобіас Шрадер.

На завершення зустрічі представники Посольства поділились теплими враженнями від побаченого та почутого у спілкуванні з громадою. А громада щиро дякувала за надану підтримку та фінансування уряду Німеччини. І, звикло, фото на згадку.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше