Радниці Міністерства соціальної політики України відвідали об’єкти УФСІ

Радниці Міністерства соціальної політики України відвідали об’єкти УФСІ

7 червня об’єкти майбутнього соціального житла, які ремонтуються в рамках проекту УФСІ у Запорізькій області, відвідали радниці Міністерства соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб Анастасія Перепелиця та Ганна Дворна. Гості також поспілкувались із представниками місцевої влади Комиш-Зорі та Мелітополя, які сприяють реалізації проектів. У Комиш-Зорі на об’єкті соціального житла для ВПО вже виконано половину ремонтних робіт, а у Мелітополі завершено роботи в гуртожитку на вул. Героїв Сталінграду, 13. 

Під час робочих зустрічей також обговорювались умови поселення ВПО після здачі об’єктів УФСІ. Так, у Мелітополі після обговорень на загальних зборах переселенці самі надали місцевій владі рекомендації щодо поселення. Місцева влада, у свою чергу, розробила та затвердила на сесії міської ради порядок поселення ВПО. Визначено, що в першу чергу це будуть інваліди І та ІІ групи, багатодітні сім’ї та сироти.

Ганна Дворна та Анастасія Перепелиця відзначили високу якість ремонтних робіт та матеріалів, а також важливість подібних проектів, які впроваджує УФСІ. Зазначалось, що такі проекти є часто єдиною можливістю для місцевих громад покращити умови проживання ВПО. Впровадження проектів також об’єднує зусилля донорів, місцевої громади, представників влади та переселенців. 

608_2
608_3
608_12
608_13
608_5
608_6
608_9

It might be interesting for you