Газета «Ратуша» про УФСІ

Газета «Ратуша» про УФСІ
З 1 вересня в дитячому садочку № 14, що на вулиці Новознесенській, 69, запрацює новий корпус. Цей комунальний дошкільний заклад — унікальний для Львова. Тут не тільки обладнали нові санвузли, просторі ігрові кімнати, закупили зручні меблі, а й встановили сучасну енергоощадну технологію — вентиляцію з рекуперацією повітря, завдяки якій зменшаться витрати на опалення.  
 
   Будівництво садочка завершили за кошти уряду Німеччини у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що його у Львові реалізує Український фонд соціальних інвестицій. За словами директора Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Василя Кузьменка, приміщення дитячого садочка № 14 перебувало на стадії незавершеного будівництва упродовж останніх чотирьох років, оскільки в міському бюджеті не було необхідних коштів. «Український фонд соціальних інвестицій вклав у роботи близько 5,5 млн грн. Вартість усього проекту становила 7 млн грн, що їх надав уряд Німеччини, — розповів Василь Кузьменко. — За рік завдяки ініціативі громади і підтримці влади ми зробили повний капітальний ремонт, монтаж котельні, оздоблювальні внутрішні роботи, теплі підлоги. Створили дуже комфортні умови для перебування дітей, водночас забезпечивши здоровий мікроклімат. Адже це перший об’єкт на Львівщині, в якому запроваджено вентиляцію з рекуперацією. Дітям буде комфортно, водночас зменшаться втрати на енергетичну складову утримання садочка. Міська влада облаштувала ігрові павільйони, закупила меблі та обладнання». Німецька сторона погодилася фінансувати проект за умови активної участі громади й влади міста. 
http://ratusha.lviv.ua/index.php?dn=news&to=art&id=5075
 
У Львові відкрили унікальний садочок
 
Садочок на Новознесенській вдалося зберегти завдяки активній позиції місцевої громади. Мешканці не дозволили спорудити тут чергову новобудову чи готель, а саме такий намір мали свого часу деякі народні депутати. Люди об’єдналися навколо парафії храму УГКЦ Пресвятої Богородиці Володарки України на чолі з парохом отцем Зеновієм Хоркавим та громадської організації «Відродження Знесіння» під орудою Богдана Приймича. 
 
   Соціальна складова проекту передбачає 20 % місць у садочку для дітей внутрішньо переміщених осіб, насамперед — із тимчасового окупованих територій Луганської та Донецької областей. Мати-переселенка Марина Свір не тільки влаштувала в дитсадок двох своїх дітей — трирічну Марічку та чотирирічного Іллю, а й отримала тут посаду музичного керівника. 
   «Проект відвідала делегація Посольства Німеччини, яку ми поінформували про потребу Львова в садочках, — говорить Василь Кузьменко. — Сподіваємося, уряд Німеччини виділить транш для реалізації мікропроектів дитячих садочків за прикладом Києва, де діє програма на 5 млн євро, за якою реконструюють близько 40 садочків». Український фонд соціальних інвестицій уже інвестував у Львівську область близько 80 мільйонів гривень. 
 
Н. Д.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше