Моніторинг ремонтів у Дарницькому районі Києва

Моніторинг ремонтів у Дарницькому районі Києва

14 червня директор Київського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт перевірив хід ремонтно-будівельних робіт на 4-х об’єктах УФСІ, які впроваджуються у межах другого туру Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V».

619

 

На час перевірки в дитсадку №99 демонтажні роботи було завершено та розпочато штукатурні роботи поверхонь стін та стель. Виконано цементні стяжки у групових приміщеннях та монтажні роботи по влаштуванню електричних мереж. Зафіксовано, що роботи ведуться з випередженням графіку.

У дитсадку №696 виконано демонтажні та підготовчі роботи, а у групових приміщеннях ведуться роботи по влаштуванню стяжки підлог та завершується влаштування електричних мереж. Роботи ведуться згідно графіку.

У дитячому садку №719 здійснюються демонтажні роботи. Керівництвом Київського регіонального представництва УФСІ були зроблені рекомендації підрядній організації щодо дотримання у подальшому графіка виконання робіт.

На час перевірки школи-дитячого садка «Радосинь» був перший день роботи підрядної організації у тут демонтажні роботи були розпочаті у двох групах одночасно.

Також у день перевірки об’єктів Дарницького району інженер Київського регіонального представництва УФСІ Борис Нікітішин, консультант з технічних питань Ніна Цибульська та спеціаліст УФСІ з оцінки мікропроектів Микола Уткін відвідали дитячий садок №506 у Голосіївському районі. Тут ремонтно-будівельні роботи на завершальному етапі. 

619_1
619_2

It might be interesting for you