Громадське обговорення нового проекту Світового банку в Україні

Запрошуємо взяти участь у громадському обговоренні Рамкового документу щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів в межах проекту «Надання соціальних послуг в громаді», який фінансуватиметься Світовим банком.

Міністерство соціальної політики разом із Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовий банк) здійснюють підготовку проекту «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансуватиметься за рахунок гранту Японського Фонду соціального розвитку у розмірі 2,85 млн. доларів США. Головною метою гранту є підтримка об’єднаних територіальних громад для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади.

Завдання гранту пропонується реалізувати в 17 об’єднаних територіальних громадах Тернопільської області та 13 об’єднаних територіальних громадах Одеської області, які було відібрано Світовим банком за методологію вразливості та ризиками соціального відчуження, а саме:

Одеська область: 

1

Великомихайлівська селищна громада

2

Балтська міська громада

3

Біляївська міська громада

4

Розквітівська сільська громада

5

Новокальчевська сільська громада (перейменована в Червоноармійську)

6

Коноплянська сільська громада

7

Ширяївська селищна громада

8

Яськівська сільська громада

9

Березівська міська громада

10

Маяківська міська громада

11

Вилківська міська громада

12

Цебриківська селищна громада

13

Знам’янська сільська громада

 Тернопільська область: 

1

Скала-Подільська селищна громада

2

Мельнице-Подільська селищна громада

3

Озерянська сільська громада

4

Борщівська міська громада

5

Більче-Золотецька сільська громада

6

Колодненська сільська громада

7

Чернихівецька сільська громада

8

Вишнівецька селищна громада

9

Озернянська сільська громада

19

Залозецька селищна громада

11

Козлівська селищна громада

12

Почаївська міська громада

13

Лопушненська сільська громада

14

Шумська міська громада

15

Великодедеркальська сільська

16

Зборівська міська громада

17

Саранчуківська сільська громада

З огляду на те, що проектна діяльність може мати потенційний вплив на навколишнє природне та соціальне середовище, відповідно до вимог Світового банку було підготовлено проект Рамкових вимог щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів, з яким можна ознайомитися за посиланням. Метою документу є встановлення методики екологічної оцінки проектів, погодження попереджувальних/пом'якшувальних заходів та моніторингових дій, а також визначення відповідальних сторін.

 

Запрошуємо до обговорення даного документу усіх зацікавлених осіб.  Зауважуємо, що українська версія документу є неофіційним перекладом. З оригіналом документу можна ознайомитися тут.

Пропозиції та зауваження до проекту Рамкового документу просимо надсилати до 13 квітня 2018 року на електронну адресу УФСІ  IDzinka@usif.org.ua

It might be interesting for you