Громадське обговорення нового проекту Світового банку в Україні

Громадське обговорення нового проекту Світового банку в Україні

Запрошуємо взяти участь у громадському обговоренні Рамкового документу щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів в межах проекту «Надання соціальних послуг в громаді», який фінансуватиметься Світовим банком.

Міністерство соціальної політики разом із Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовий банк) здійснюють підготовку проекту «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансуватиметься за рахунок гранту Японського Фонду соціального розвитку у розмірі 2,85 млн. доларів США. Головною метою гранту є підтримка об’єднаних територіальних громад для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади.

Завдання гранту пропонується реалізувати в 17 об’єднаних територіальних громадах Тернопільської області та 13 об’єднаних територіальних громадах Одеської області, які було відібрано Світовим банком за методологію вразливості та ризиками соціального відчуження, а саме:

Одеська область: 

1

Великомихайлівська селищна громада

2

Балтська міська громада

3

Біляївська міська громада

4

Розквітівська сільська громада

5

Новокальчевська сільська громада (перейменована в Червоноармійську)

6

Коноплянська сільська громада

7

Ширяївська селищна громада

8

Яськівська сільська громада

9

Березівська міська громада

10

Маяківська міська громада

11

Вилківська міська громада

12

Цебриківська селищна громада

13

Знам’янська сільська громада

 Тернопільська область: 

1

Скала-Подільська селищна громада

2

Мельнице-Подільська селищна громада

3

Озерянська сільська громада

4

Борщівська міська громада

5

Більче-Золотецька сільська громада

6

Колодненська сільська громада

7

Чернихівецька сільська громада

8

Вишнівецька селищна громада

9

Озернянська сільська громада

19

Залозецька селищна громада

11

Козлівська селищна громада

12

Почаївська міська громада

13

Лопушненська сільська громада

14

Шумська міська громада

15

Великодедеркальська сільська

16

Зборівська міська громада

17

Саранчуківська сільська громада

З огляду на те, що проектна діяльність може мати потенційний вплив на навколишнє природне та соціальне середовище, відповідно до вимог Світового банку було підготовлено проект Рамкових вимог щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів, з яким можна ознайомитися за посиланням. Метою документу є встановлення методики екологічної оцінки проектів, погодження попереджувальних/пом'якшувальних заходів та моніторингових дій, а також визначення відповідальних сторін.

Запрошуємо до обговорення даного документу усіх зацікавлених осіб.  Зауважуємо, що українська версія документу є неофіційним перекладом. З оригіналом документу можна ознайомитися тут.

Пропозиції та зауваження до проекту Рамкового документу просимо надсилати до 13 квітня 2018 року на електронну адресу УФСІ  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше