Представники ОБСЄ цікавились впровадженням проектів соціального житла для ВПО у Запорізькій області

Мелітополь відвідали представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Дарлін Джексон та Атілла Молнар, які працюють у Дніпровському офісі цієї міжнародної організації. Гостей цікавили питання створення житла для внутрішньо переміщених осіб у області та зокрема в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій.

Про досягнуті в проекті результати у Мелітополі розповіли консультант УФСІ із соціальних питань Тетяна Бовт, перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова та виконуюча обов’язки директора територіального центру соціального обслуговування, який буде опікуватись усіма соціальними гуртожитками в місті Тетяна Цибух.

До візиту в Мелітополь представники ОБСЄ відвідали селище міського типу Комиш-Зоря, де голова селищної ради Ігор Гнатуша ознайомив гостей із проблемами розвитку місцевої громади та ходом впровадження проекту УФСІ.

Нагадаємо, що у Запорізькій області на кошти уряду Німеччини Український фонд соціальних інвестицій впроваджує 11 мікропроектів вартістю близько 55 мільйонів гривень. Серед охоплених ремонтами будівель - 3 соціальні гуртожитки для внутрішньо переміщених осіб, 2 будівлі з соціальними квартирами для ВПО, 3 дитячі садки, 2 школи та Преславський психоневрологічний інтернат.

633-1
633

It might be interesting for you