У трьох київських дитсадках проведено семінар «Природа рідного краю»

У трьох київських дитсадках проведено семінар «Природа рідного краю»

10 липня в Дарницькому районі Києва для дітей дитсадків №696, 719 та ШДС «Радосинь» проведено семінар на тему: «Природа  рідного краю». Тренером виступила заступник голови Всеукраїнського молодіжного громадського об'єднання «Студентське братство» Уляна Ковальчук.

В ігрових та цікавих формах дошкільнята навчались тому, як потрібно берегти природу, які існують правила перебування на природі, чому так важливо не засмічувати екосистему.

Дітвора дізналась, наприклад, про дерева, які не тільки створюють більший затінок та забезпечують прохолоду влітку від пекучого сонячного проміння, але й забезпечують поповнення повітря киснем. Уляна Ковальчук розповіла дітям про важливість збереження лісів та дерев у містах.  

З дошкільнятами проведено екологічні ігри такі як «Закінчення речень», «Що у що переростає» та різні загадки про рослини та дерева. Діткам також продемонстрували соціальний відеоролик про те, що таке сміття і як з ним правильно поводитися. Малеча дізналася, що пластик не розкладається в природі понад 100 років, а в океані навіть є цілий острів зі сміття який за розміром як цілий материк і тому потрібно дбати про природу та не забруднювати її.

Подібні освітні заходи є дуже важливими, адже формують у дітей почуття відповідальності за збереження природи та загострюють цікавість до знань про природу рідного краю.

Дитсадки №696, 719 та ШДС «Радосинь» є учасниками проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V», який фінансується на грантові кошти уряду Німеччини та передбачає створення додаткових місць у дитсадках столиці, в тому числі для дітей з родин внутрішньо переміщених осіб (ВПО). 

635_1
635_2
635_3
635_4
635_5
635_6
635_7
635_8
635_9
635_10

 

It might be interesting for you