Переселенка із Донецька Марина Лях про інтеграцію ВПО у Мелітополі

Переселенка із Донецька Марина Лях розповідає про інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у Мелітополі

ВІДЕО

Пані Марина є головою оргкомітету з питань формування черги ВПО на соціальне житло. Це вона організовувала та проводила збори переселенців. Сам оргкомітет теж складається із ВПО. Його протоколом керується наглядова рада у сфері розподілу соціального житла в Мелітополі і зокрема на тих соціальних об’єктах, які за грантові кошти уряду Німеччини ремонтується в межах проекту Українського фонду соціальних інвестицій.

Марина Лях - мама двох дітей, яка своїм яскравим прикладом показує як можна інтегруватися в нову місцеву громаду. Марина є керівником мобільної групи в Мелітополі Запорізького благодійного фонду «Посмішка дитини» (проект GiZ - соціально-психологічна підтримка населення, яке опинилося в важких умовах). Вона також очолює громадську організацію «Альянс нових мелітопольців», яка складається із ВПО.

Активісти, які згуртувались у проекті УФСІ, також виграли проект ПРООН у розмірі 130 тис грн «Соціально-психологічний простір для населення». Міська влада, як партнер даного проекту, надала ГО приміщення в парку ім. Горького, де 4 серпня відбудеться відкриття центру. До 15-ї години там будуть майстер-класи для дітей, а з 15-ї до 21-ї години у центрі займатимуться підлітки.

Відео підготувала консультант УФСІ із соціальних питань Тетяна Бовт.

It might be interesting for you