Київський дитсадок №809 готується до ремонту, який фінансуватимуть за німецькі грантові кошти

1 серпня 2017 року в школі №296 Дарницького району Києва відбулась робоча зустріч, де обговорювались етапи ремонту дитсадка №809. 296-а школа має можливість надати приміщення класу протягом наступного навчального року для дітей музичної школи, яка була розміщена у приміщенні 809-го садочку.

На зустрічі були присутні Віталій Шмерига - представник німецького державного банку розвитку KfW (проектний координатор), Євгенія Списовська – начальник відділу освіти Дарницького району міста Києва, Артур Бродзінський - інженер з впровадження Київського регіонального представництва УФСІ. Також на зустрічі була присутня представник від батьківського комітету Аліна Галан. Її дитина навчається в музичній школі, яка раніше була розміщена в ДНЗ №809.

645

Представники всіх зацікавлених сторін оглянули приміщення школи та безпосередньо сам клас, куди будуть переведені діти протягом навчального року 2017-2018 в зв’язку з ремонтом ДНЗ №809. Цей дитячий садок планується взяти до впровадження проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується за грантові кошти уряду Німеччини, що виділяються через німецький державний банк розвитку KfW. 

У випадку згоди всіх зацікавлених сторін у дитсадку відремонтують 5 груп і це дасть можливість збільшити кількість місць ще для 125 дітей.

645_1

 

It might be interesting for you