Відкрито перший житловий об'єкт створений за кошти гранту Уряду НІмеччини

Відкрито перший житловий об'єкт створений за кошти гранту Уряду НІмеччини

22 серпня у Мелітополі відкрито перший соціальний гуртожиток для ВПО в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V". Це стало можливим завдяки грантовим коштам уряду Німеччини та німецькому банк розвитку KfW. 

На урочистому заході з нагоди відкриття спільного проекту УФСІ та місцевої громади завітали заступник губернатора Запорізької ОДА Гугнін Едуард Анатолійович, Мелітопольський міський голова Мінько Сергій Анатолійович, заступники міського голови Рудакова Ірина Володимирівна, Федоров Іван Сергійович та Бойко Світлана Олександрівна. 

З вітальним словом до громади переселенців виступили Мелітопольський міський голова Сергій Мінько та заступник голови Запорізької ОДА Едуард Гугнін, також голова ТОВ "Червоного Хреста" Наталія Жадан. Консультант УФСІ із соціальних питань Тетяна Бовт вручила грамоти від керівництва УФСІ, адресовані найактивнішим представникам влади та громади, які сприяли реалізації даного проекту.

Міський голова вручив ВПО сертифікати на отримання кімнати у соціальному гуртожитку. Загалом таких сертифікатів вручено 6, а проживати буде 12 осіб із числа ВПО.

Згодом Тетяна Бовт та Сергій Мінько передали 2 пари ключів від закладу: в.о. директора територіального центру соціального обслуговування Тетяні Цибух та голові оргкомітету з питань формування черги ВПО на соціальне житло у Мелітополі.

Нагадаємо, що загальна вартість проекту по створенню соціального житла для ВПО на вул. Героїв Сталінграду, 13 становить 1,4 млн. грн. В рамках даного проекту утеплено фасад, замінено віконні та дверні блоки, улаштовано зовнішні мережі теплопостачання, улаштування внутрішніх мереж опалення, електропостачання, водопостачання та каналізації, оздоблювальні внутрішні роботи.

За кошти місцевого бюджету влада забезпечила гуртожиток меблями. 

В цілому у Мелітополі в рамках проекту УФСІ буде створено три гуртожитки, в яких проживатиме близько 100 переселенців. Всі ці гуртожитки приймає на балан територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=GGTUs6QrQ6M

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше