УФСІ продовжує реалізовувати ключові проекти для вирішення нагальних державних потреб: створення житла для ВПО та додаткових місць у дитсадках

27 березня у Міністерстві соціальної політики відбулось засідання наглядової ради УФСІ. Члени наглядової ради розглянули шість важливих питань:

• про виконання бюджету і поточного плану діяльності УФСІ у I кварталі 2018 року;

• про результати фінансового аудиту за 2017 рік;

• про потенційну участь УФСІ у проекті «Вища освіта України»;  

• про відсутність обмеження щодо термінів перебування ВПО у соціальних гуртожитках, які створюються завдяки гранту Уряду Федеративної Республіки Німеччини;

• про терміни використання приміщень, переданих УФСІ Міністерством соціальної політики;

• про регіони для реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ.VI».

Головував на засіданні Міністр соціальної політики України, голова наглядової ради Андрій Рева. Виконавчий директор УФСІ Андрій Лактіонов доповів, що у першому кварталі 2018-го більшість завдань, які визначені бюджетом та планом поточної діяльності Фонду, виконані у повному обсязі.

У результаті обговорень, з певними доповненнями й корективами члени наглядової ради підтримали всі запропоновані рішення. Також наглядова рада уповноважила Міністра соціальної політики, як голову наглядової ради УФСІ, підписати листа Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич щодо можливості залучення УФСІ до реалізації проекту «Вища освіта України». Програма передбачає здійснення капітальних ремонтів будівель у відібраних вищих навчальних закладах з метою підвищення їх енергоефективності.

Доцільність такої пропозиції полягає в тому, що УФСІ є підпорядкованим Уряду України професійним виконавцем проектів міжнародної допомоги з особливими компетенціями і досвідом у сфері будівельних робіт, спрямованих на підвищення енергоефективності.

Наглядова рада уповноважила голову наглядової ради, Міністра соціальної політики України Андрія Реву підписати листа до Бюро KfW в Україні щодо визначення регіонів для впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ.VI». Проект із фінансуванням у 9 млн євро пропонується впроваджувати у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій та у підконтрольних Україні районах Донецької та Луганської областей.

З огляду на прийняття 28 березня Кабінетом Міністрів України розпорядження «Про підписання Фінансової та проектної угоди між Кабінетом Міністрів України, представленим Міністерством соціальної політики України («Отримувач»), Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) («Агенція з реалізації проекту») та KfW (проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» - УФСІ. VI) очікується, що вищезазначена Фінансова та проектна угода буде підписана найближчим часом і розпочнеться реалізація проекту.

 

It might be interesting for you