У 7 дитсадках Києва відкрились нові групи за проектом УФСІ

У 7 дитсадках Києва відкрились нові групи за проектом УФСІ

1 вересня завдяки грантовим коштам уряду Німеччини в київських дитсадках запрацювали 23 додаткові групи. Раніше приміщення не використовувались і були відремонтовані у межах проекту Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ), який фінансується Урядом ФРН через державний банк розвитку KfW.

Комплексний ремонт приміщень завершено у дитсадках №305 (4 групи) та №506 (6 груп) у Голосіївському районі. 5 груп відремонтовано у дитсадку №566 Дніпровського району, 4 групи відкрито у дитсадку №104 Подільського району. 2 додаткові групи відкриває дитсадок №280 в Оболонському районі і по одній групі відкрито в дитсадках №218 та №469 Святошинського району. Дані садочки відтепер додатково приймуть щонайменше 550 дітей. 

Впровадження проекту УФСІ дає змогу значно скоротити чергу в київські дитячі навчальні заклади. Завдяки використанню сучасних будівельних матеріалів та проведенню енергоефективних заходів дитсадки економитимуть на споживанні енергоносіїв. У світлих та просторих приміщеннях буде комфортний температурний режим і діти значно менше хворітимуть у зимовий період.

Загалом у результаті впровадження проекту УФСІ, який фінансується за грантові кошти Федерального уряду Німеччини, у Києві вже відремонтовано 61 групу в 26 дитсадках столиці.

Відео: завідувач сектору з питань дошкільної освіти Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Марина Гамова коментує співпрацю з УФСІ

654_1
654_2
654_3
654_6
654_small

 

It might be interesting for you