У Львові за грантові кошти Уряду Німеччини завершено ще один мікропроект УФСІ

У Львові за грантові кошти Уряду Німеччини завершено ще один мікропроект УФСІ

4 вересня у ДНЗ №14 на вул. Новознесенській Львова свято. І в першу чергу – для малечі. Радіє дітвора не тільки теплим комфортним та яскраво оформленим приміщенням, новим іграшкам та ігровим майданчикам і павільйонам. Сьогодні – вони ставали «зірками», даючи свої перші інтерв’ю та позуючи перед фото та відеокамерами.

На церемонії відкриття дуже зворушливим був виступ «новоспеченого» представника громади та колективу садочку – Марини Свір, матері чотирьох дітей, яка вимушена була покинути рідний дім в Ясинуватій Донецької області. Зараз її двоє дітей стали вихованцями нового корпусу, а сама Марина отримала можливість реалізувати себе в якості керівника музичного та драматичного гуртків ДНЗ №14.

ВІДЕО ВІДКРИТТЯ САДОЧКУ

Коротка довідка:

Відкриття нового корпусу ДНЗ №14. у Львові, в тому числі і для дітей внутрішньо переміщених осіб, заради яких Уряд Німеччини через банк розвитку КfW виділив кошти – це ще один крок на вирішення проблеми міста по створенню можливостей дошкільного виховання. В даний дошкільний заклад УФСІ інвестував близько 7 млн. грн., за які було змонтовано дахову котельню, ефективну систему опалення з теплими підлогами; систему вентиляції з рекуперацією повітря; системи газопостачання, водопостачання та водовідведення – каналізування; укріплення та утеплення фундаменту; влаштована відмостка та замощення бруківкою внутрішніх доріг та доріжок, виконано внутрішнє оздоблення приміщень.

Ще близько 1,5 млн. грн. доклала міська рада, як партнер, оснастивши садочок обладнанням для кухні, меблями та інвентарем; забезпечивши благоустрій території та спорудивши ігрові майданчики та павільйони.

Починаючи з 2004 року УФСІ інвестував у соціальну сферу міста Львова близько 3 млн. євро. Загалом громади Львівщини при співпраці з УФСІ відремонтували соціальні об’єкти на суму понад 6 млн. євро.

658
658_1
658_2
658_4
 

 

It might be interesting for you