У Львові за грантові кошти Уряду Німеччини завершено ще один мікропроект УФСІ

У Львові за грантові кошти Уряду Німеччини завершено ще один мікропроект УФСІ

4 вересня у ДНЗ №14 на вул. Новознесенській Львова свято. І в першу чергу – для малечі. Радіє дітвора не тільки теплим комфортним та яскраво оформленим приміщенням, новим іграшкам та ігровим майданчикам і павільйонам. Сьогодні – вони ставали «зірками», даючи свої перші інтерв’ю та позуючи перед фото та відеокамерами.

На церемонії відкриття дуже зворушливим був виступ «новоспеченого» представника громади та колективу садочку – Марини Свір, матері чотирьох дітей, яка вимушена була покинути рідний дім в Ясинуватій Донецької області. Зараз її двоє дітей стали вихованцями нового корпусу, а сама Марина отримала можливість реалізувати себе в якості керівника музичного та драматичного гуртків ДНЗ №14.

ВІДЕО ВІДКРИТТЯ САДОЧКУ

Коротка довідка:

Відкриття нового корпусу ДНЗ №14. у Львові, в тому числі і для дітей внутрішньо переміщених осіб, заради яких Уряд Німеччини через банк розвитку КfW виділив кошти – це ще один крок на вирішення проблеми міста по створенню можливостей дошкільного виховання. В даний дошкільний заклад УФСІ інвестував близько 7 млн. грн., за які було змонтовано дахову котельню, ефективну систему опалення з теплими підлогами; систему вентиляції з рекуперацією повітря; системи газопостачання, водопостачання та водовідведення – каналізування; укріплення та утеплення фундаменту; влаштована відмостка та замощення бруківкою внутрішніх доріг та доріжок, виконано внутрішнє оздоблення приміщень.

Ще близько 1,5 млн. грн. доклала міська рада, як партнер, оснастивши садочок обладнанням для кухні, меблями та інвентарем; забезпечивши благоустрій території та спорудивши ігрові майданчики та павільйони.

Починаючи з 2004 року УФСІ інвестував у соціальну сферу міста Львова близько 3 млн. євро. Загалом громади Львівщини при співпраці з УФСІ відремонтували соціальні об’єкти на суму понад 6 млн. євро.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше