УФСІ підтримує стратегічний розвиток партнерських громад

УФСІ підтримує стратегічний розвиток партнерських громад

Протягом вересня-жовтня 2017 року у громадах Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій пройдуть заходи на тему “Як ми разом можемо зробити нашу громаду заможною?” у форматі “Світове кафе”.

Заходи передбачають обговорення у громадах спільного бачення, ідентифікації наявних ресурсів та планування дій, які члени громади можуть зробити вже зараз, щоб досягти спільного бачення використовуючи та розвиваючи наявні та залучаючи необхідні ресурси для розвитку громади.

До участі у заходах запрошуються представники органів місцевого самоврядування (ОМС), державних та громадських  інституцій, підприємці, внутрішньо-переміщені особи, активні мешканці громади.

Графік проведення заходів за посиланням: https://goo.gl/Qd4Jzh

Для участі у заході потрібно попередньо зареєструватися за посиланням:

https://goo.gl/forms/C69769rutGPS3pIN2. Після реєстрації учасник_ця зможе отримати більш детальну інформацію про програму, час та місце заходу.

Контактна особа: Тарас Тимчук, tarastymcuhk@gmail.com, +38 (067) 448 09 12.

Світове кафе - соціальна технологія, яка дозволяє створити майданчик для обміну досвідом, планування і створення нових творчих ідей і продуктів в групах будь-якого розміру. Результати роботи заходу у форматі “Світове кафе” надихають учасників на діалог, на зміни, дозволяють генерувати нестандартні ідеї та рішення, формувати пріоритети для спільних дій. Комунікація вибудовується за такою схемою: вітальне слово, ознайомлення із правилами роботи кафе, робота у малих групах за столиками, обмін столиками, презентація результатів кожного столу і підведення підсумків.

664_2
664_1

 

It might be interesting for you