Представники банку KfW перевірили мікропроекти УФСІ

Представники банку KfW перевірили мікропроекти УФСІ

В рамках робочого візиту старшим технічним експертом німецького банку розвитку KfW Сюзаною Легде 14-15 вересня у Вінницькі області та 18 вересня у Кіровоградській області була здійснена перевірка об’єктів, де проводилися ремонтні роботи в рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури IV». В перевірці об’єктів по Вінницькій області також приймав участь представник бюро банку KfW у Києві Віталій Шмеріга.

У Вінницькій області перевірку пройшли об’єкти Ямпільського району, а саме амбулаторія ЗПСМ с.Велика Кісниця, Ямпільська ЗОШ І-ІІІст. №2, ЗОШ І-ІІІст. с.Придністрянське , у Козятинському районі ЗОШ І-ІІІ ст. у с.Вернигородок, ДНЗ №3 «Сонечко» та ДНЗ №5 «Горобинка» у м.Козятин, козятинські школи №3 та №5, водогін у c.Сестринівка.

В Кіровоградській області перевірялись Бобринецька гімназія ЗШ I-III ступенів, Петрівське НВО Петрівського району, водогін села Свердлове Бобринецького району, школа I-III ступенів с.Кетрисанівка Бобринецького району.

В результаті перевірки порушень не виявлено, представники громад задоволені комфортними умовами перебування дітей в навчальних закладах, економією коштів в результаті втілення енергоефективних технологій. Побудований новий водогін задовольняє потреби населення Свердлового в якісній питній воді, а відремонтована амбулаторія стала базою первинної медицини і надає послуги сімейної медицини для мешканців с.Велика Кісниця.

665
665_2
665_3

It might be interesting for you