Представники УФСІ взяли участь у ІІ міжнародному інвестиційному форумі «InCo Forum-2017»

Представники УФСІ взяли участь у ІІ міжнародному інвестиційному форумі «InCo Forum-2017»

12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» у Запоріжжі відбувся ІІ міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017», присвячений питанням співпраці об’єднаних територіальних громад та бізнесу. Одночасно з форумом працювали спеціалізовані виставки та тематичні експозиції: експозиція об’єднаних територіальних громад, виставка «Енергозбереження та будівництво», виставка малого та середнього бізнесу.

Від Українського фонду соціальних інвестицій на заході були присутні керівник департаменту мікропроектів Олександр Красовський та консультант із соціальних питань у Запорізькій області Тетяна Бовт. Олександр Красовський виступив з презентацією діючого проекту УФСІ V.

Серед громад, які співпрацюють із УФСІ в Запорізькій області, на форумі  із спеціалізованими виставками та тематичними експозиціями були представлені Комишзорянська об’єднана громада та муніципалітет міста Мелітополя.

У форумі брали участь представники близько 50 країн світу. До Запоріжжя завітали 27 Надзвичайних та Повноважних Послів, керівники представництва ЄС в Україні. Спікерами форуму були понад 40 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, представники міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд «Відродження», GIZ (Німеччина).

Захід ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Запорізькою обласною державною адміністрацією, обласною радою, Агенцією регіонального розвитку, торгово-промисловою палатою, Центром розвитку місцевого самоврядування.

Основні тематичні напрямки заходу — розвиток співробітництва між громадами та бізнесом, підвищення енергоефективності територій, реалізація міжнародного досвіду та залучення інвестицій.

Мета заходу об’єднати у прагненні до економічного зростання новостворених територіальних об’єднаних громад представників місцевих органів влади, територіальних громад та власників бізнесу, українських і іноземних інвесторів, топ-менеджерів, експертів, представників проектів міжнародної технічної допомоги, підтримати малий та середній бізнес шляхом створення інвестиційно привабливих територій.

Організатори переконані, що цей захід допоможе громадам обрати вірний шлях розвитку, зміцнити економіку території, а бізнесу – знайти нові можливості та реалізовувати успішні проекти.

672_1
672
672_3
672_4
672_5
672_6
 

It might be interesting for you