На Дніпропетровщині надають правову підтримку ВПО у рамках спільного проекту УФСІ та БФ «Право на захист»

На Дніпропетровщині надають правову підтримку ВПО у рамках спільного проекту УФСІ та БФ «Право на захист»

23 жовтня в центральній бібліотеці міста Павлоград проведено правову консультацію для внутрішньо переміщених осіб. Нагадаємо, що 10 жовтня Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) та Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на захист»» підписали меморандум про співробітництво щодо надання безкоштовних консультацій та правової допомоги внутрішньо переміщеним особам які проживають в громадах-партнерах УФСІ. Така співпраця і розпочалася на Дніпропетровщині з міста Павлоград.

Інформація щодо можливості спілкування з юристом БФ «Право на захист» розповсюджувалася в модульному містечку Павлограда та в державних установах, які займаються вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб. Вже на самих зустрічах з кваліфікованим юристом ВПО зверталися з різними питаннями, які виникають у повсякденні та заручилися юридичним супроводом щодо вирішення своїх проблем.

Подібні заходи відбудуться у містах Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Кам'янське та селі Чумаки Дніпровського району Дніпропетровської області – тих громадах, де впроваджуються мікропроекти УФСІ.

Зацікавлені ініціативні групи також можуть скористатися можливістю реалізовувати мінігранти від БФ «Право на захист». Детальну інформацію можна отримати за телефонами інформаційної лінії: (098)-597-6472; (099)-507-5090; (063)-496-8088.

673
673_2

 

It might be interesting for you